1082
Виставка «Реальність ... ілюзія?» в Арт-центрі Якова Гретера (04.07 - 25.08.13)

Виставка «Реальність ... ілюзія?» в Арт-центрі Якова Гретера (04.07 - 25.08.13)

Вс, 25 августа 2013
Киев, Украина
вул. Вадима Гетьмана, 6 [на карте]

Арт-центр Якова Гретера приглашает на выставку «Реальность ... иллюзия?», сообщают новости Киева. На выставке будут представлены художественные работы украинских художниц - загадочной Петры Рубар, провоцирующей Ульяны Нешевой а также инсталляция молодого автора из Харькова - Лилии Исик.

Всі і кожна картини Петри Рубар вільно ведуть в прострацію споглядання вічності. Реалістична стилістика, яка водночас переносить в світ наших сновидінь та мрій. Очі на портретах дивляться неначе наскрізь, але занурені всередину себе. Вони не позують і не питають оцінок. Пробуджують бажання знаходиться з ними поруч та перебувати в тому ж стані. Це споглядання на обличчях портретів є дефіцитним в наш час суєти та браку правильних питань …

Роботи Уляни Нешевої сповнені драматизму, тонких душевних переживань, наповнені енергією порожнечі. У роботах відчувається фактично фотографічна точність передачі зображення. Роботи авторки мають характерний стиль впізнаваний для шанувальників її творчості. Основні головні герої робіт - жінки, хоча на одній з робіт можемо побачити зображених у пристрасному поцілунку чоловіків, а на іншій - і автопортрет художниці з обличчям, яке старіє. В кожного героя її робіт вкладена емоція, яка шукає уваги і розради, але не здатна вирватися, не здатна кричати про своє сокровенне. Ці картини мовчать. Мовчать голосно. Ось вона і є - та сама неповторна, чуттєва суворість.

Також на виставці буде представлена концептуальна інсталяція молодої харків'янки Лілії Ісик«Швидкоплинність часу. Ілюзія». Час - він швидкий та плинний, ми не бачимо час, але ми не можемо не відчутийого крізь наш досвід та нашу мудрість. Час і життя - два різних вектори нашого буття, переплетені та міцно пов'язані між собою. В інсталяції зображений життєвий цикл людини втілений в скульптурах з кульбаб, кожна з яких знаходиться на постаменті, і разом утворюють кругові сходи і коло. Сходинки символізують життєвий шлях людини, а коло уособлює і розкриває суть вічності і фінальності. Це очевидна демонстрація кінця початку та початку кінця.

Роботи всіх трьох молодих художниць змушують глядача вести внутрішній діалог, вказують шлях в глибини підсвідомості, розкриваючи вічну тему створення бажаної реальності і ефемерності його сприйняття.


Арт-центр Якова Гретера
Всі роботи доступні для придбання в галереї арт-центру Якова Гретера.
Адреса: фст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ «Більшовик», Блок А, 4-6 поверх.
Працюємо: щоденно з 11:00 до 21:00.
Інформація за тел.: +38 050 42 42 888© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 июня 2013