255
Проект "ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" у Мистецькому Арсеналі

Проект "ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" у Мистецькому Арсеналі (26.07-22.09.13)

Вс, 22 сентября 2013
Киев, Украина
вул. Лаврська, 12 [на карте]

1000 взірцевих творів із колекцій 35 провідних музеїв України буде презентовано у Мистецькому Арсеналі в рамках Всеукраїнського мистецького проекту "ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" з 26 липня по 22 вересня цього року. 


Він стане ключовою культурною подією офіційної програми відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.
 
Проект "ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" масштабно продемонструє цивілізаційний вплив Християнства на розвиток культури в Україні, а сила історичної пам’яті зміцнить відчуття причетності українців до своєї величної мистецької спадщини. Проект стане етапним для осмислення художньо-образних трансформацій візуальної культури України та світоглядних джерел, що стали фундаментом сучасної самоідентифікації.
 
Експозиція проекту "ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" представить найяскравіші сторінки українського мистецтва від найдавніших часів і донині. Виставка охопить історичний період тривалістю понад п’ять тисячоліть – від прадавніх цивілізацій доби палеоліту, Трипілля, античних міст Північного Причорномор’я, крізь давньоруське, барокове, класицистичне мистецтво до сецесії, модернізму та постмодернізму. Експозиція продемонструє, як мистецькі традиції Сходу і Заходу органічно адаптувалися на місцевому культурному ґрунті, народивши унікальні художні явища світового значення.
 
Проект "ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" відкриває Мистецький Арсенал як наймасштабнішу платформу міжмузейної співпраці і консолідації професійного середовища. Він актуалізує скарби музейних колекцій та духовні цінності серед громадськості, підкреслюючи високий статус та вагомість Музею для збереження культурної спадщини та розвитку суспільства в цілому.

"ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ" 

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», Київ, Лаврська, 12. НКММК "Мистецький Арсенал"
26 липня — 22 вересня 2013 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 июля 2013