481
серж танкян в киеве 2013

Серж Танкян (соліст System of a down) в Києві 2013

Чт, 19 сентября 2013
Киев, Украина
Спортивна площа, 1 [на карте]

В Києві вперше у супроводі українського оркестру виступить легендарний соліст System of a down Серж Танкян! Квитки вже у продажу.


Американський музикант вірменського походження, лідер System of a down, борець за права вірмен, активний захисник навколишнього середовища - це все невід'ємні складові творчості Танкяна. Протягом 5 років артист записує успішні сольні альбоми, які підкорюють меломанів по всьому світу, на рівні з творчістю SOAD!

Третій, альбом Harakiri зайняв лідируючі позиції в американських і європейських чартах, а сам Танкян обіцяв відправиться в світове турне в 2013 році і дотримав своє слово! Для українських фанів це буде знаменна подія, так як Серж Танкян вперше відвідає Україну, та ще у супроводі національного ансамблю солістів "Київська Камерата".

Виступи з оркестром - один з спосіб самовираження для музиканта і можливість почути рок-музику зовсім в новому світлі. Яскраві та емоційні виступи Танкяна у супроводі класичних інструментів, потужний голос, все це додає нового значення музиці, що несуть у собі прекрасні ідеї гуманізму і дбайливого ставлення до природи, які сповідує Серж.

Крім виступів, Серж Танкян встигає зануриться в різні сфери діяльності: будь то запуск рок-мюзиклу «Prometheus Bound», випуск збірника віршів або запис класичної симфонії «Orca». Також, музикант встигає посвятити себе питань політичного характеру, і навіть, отримав спеціальну медаль вірменського прем'єр-міністра за внесок у розвиток музики і за роботу над визнанням геноциду рідного народу.

19 вересня 2013

19.00

Київ, Палац Спорту

Квитки від 420 грн
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 июля 2013

Киев - Концерты

Концерт LP в г. Киев

Дворец спорта 01 февраля - 01 февраля 19:00

Шоу LUMOS Orchestra

МЦКМ 05 февраля - 05 февраля 19:00

Группа Kaleo в Киеве

Stereo Plaza 07 февраля - 07 февраля 20:00

Deathstars в Киеве

Клуб АТЛАС 10 февраля - 10 февраля 19:00
Показать все