188
Виставка Оксани Гавриляк «Штучки»

Виставка Оксани Гавриляк «Штучки» (5.07-18.07.13)

Чт, 18 июля 2013
Львов, Украина
Площа ринок 13 [на карте]

Представляємо і запрошуємо на відкриття виставки Оксани Гавриляк «Штучки», що відбудеться в арт-центрі «Щось цікаве» в галереї під відкритим небом 5 липня о 18.00.


"У цьому проекті я хотіла закцентувати увагу перш за все на буденних речах, що оточують кожного із нас. Річ у тім, що у народному мистецтві усе, що нас оточує – настільки гарне, а ми сприймаємо це як належне і зовсім не звертаємо увагу на красу й витонченість звичайних речей. Зображеннями квітів та тварин колись прикрашали меблі, посуд, одяг, розфарбовували стіни. І кожна річ має свою особливу історію, про яку варто знати кожному із нас. Саме ці оповідки я і хотіла передати малюнками – ШТУЧКАМИ.

Це щось на кшталт маленького відкриття звичних для нас речей, іншого бачення тих штучок, котрі нас оточують всюди.

Ці штучки – елементи нашого із вами буденного життя" - Оксана Гавриляк.

Оксана Гавриляк – талановита канадійська художниця, що приїхала до Львова із виставкою своїх ШТУЧОК. Оксана закінчила OCAD - університет мистецтва та дизайну у Торонто (Канада) за спеціальністю Printmaking. Отримала диплом бакалавра у галузі мистецтва у 2011 році. Останні 5 років працює у галузі стріт-арту та народного мистецтва. Виставки її робіт побували не лише у Канаді та на Україні, але й у Ермітажі у Петербурзі. Ще із 2010 року малює або ж друкує малюнки великого формату на японському папері і наклеюю їх на різні поверхні. Також клеїла малюнки у різних українських містах коли приїжджала сюди у 2011 році. У Львові мешканці Старого Міста мали нагоду побачити лисиці та величенні чашки на фасадах будинків — це одні із Оксаниних робіт. Свої роботи художниця наклеює на будинки спеціальним клеєм, котрий виготовляється із крохмалу, або ж муки і не завдає шкоди фасаду, про що зазвичай не думають автори настінних ґрафіті.

Виставка триватиме до 18 липня.

Львів, Площа Ринок 13, двір

Арт-центр «Щось цікаве»

0678369931

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 июля 2013