242
Лувр – у Львівському Палаці Мистецтв

Лувр – у Львівському Палаці Мистецтв

Пт, 26 июля 2013
Львов, Украина
вул. Коперніка 17 [на карте]

Запрошуємо на відкриття проекту Євгена Равського і Володимира Костирка.


Арт-центр Я Галерея спільно зі Львівським Палацом Мистецтв презентують проект відомих львівських художників, найяскравіших представників напряму «нові старі майстри» Євгена Равського і Володимира Костирка. В творчості обох авторів це перша за останні майже десять років спроба спільної ретроспекції та репрезентації абсолютно нових творів. До проекту також увійшли вже відомі твори, деякі з яких востаннє були представлені в проекті «Нові старі майстри» у Львівській Національній Галереї Мистецтввлітку 2011 року. А останній спільний проект авторів «I don't like fish», присвячений субкультурам футбольних фанатів та байкерів, відбувся в арт-центрі Я Галерея у Києві в 2010 році.

За зізнанням авторів, задум подібного проекту визрівав досить довго, проте результат став для обох абсолютною несподіванкою. «Проект розраховано на широку аудиторію і обіцяє справжній емоційний вибух. Чому Лувр? Це ж очевидно!» – каже куратор Павло Гудімов.

Запрошуємо Вас на відкриття проекту, що відбудеться у п'ятницю, 5 липня, о 18.00, у Львівському Палаці Мистецтв, на Коперника 17. Вхід на відкриття - БЕЗКОШТОВНИЙ.

5 липня о 17.30 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться прес-конференція проекту ЛУВР.

Лувр. Євген Равський і Володимир Костирко

05.07 - 26.07.2013

У Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17)

Куратор - Павло Гудімов© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 июля 2013