1495
день независимости украины 2013

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 2013

Сб, 24 августа 2013
Киев, Украина
пл. Майдан Незалежності [на карте]

24 серпня по всій Україні пройдуть урочисті заходи з нагоди 22-ї річниці Незалежності України та найголовніші події Дня Незалежності звісно відбуватимуться в столиці. Вже частково відома програма святкування Дня Незалежності України 2013.


ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В КИЄВІ в 2013 традиційно відзначатимуть святковими заходами на Хрещатику, Майдані Незалежності та Софійській площі, концертами, покладанням квітів до пам'ятників національним героям і святковим салютом. Раніше свято Незалежності також відзначали військовим парадом на Хрещатику, але позаторік парад вперше був скасований.

Концерт до Дня Незалежності 2013 на Майдані Незалежності буде проходить протягом всього дня. Запланована велика фольклорна програма за участю колективів з усіх куточків України, а з вечора до пізньої ночі очікується традиційний концерт зірок.

24 серпня 2013 на Хрещатику в Києві також очікується традиційний Всеукраїнський Парад виішіванок, в якому яка береться участь представники різних регіонів України у своїх традиційних національних костюмах. Парад вишиванок стартує на Майдані, а фінішує на Співочому полі, де пройде святковий концерт.

Також на Хрещатику зазвичай проходить ярмарок, на якій продають різні солодощі, квас, пригощають національними стравами і проводять майстер-класи.

День Незалежності 2013 у Києві завершиться грандіозним феєрверком, який очікується в 22:00.

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 2013

м. Київ, 24 серпня 2013© md-eksperiment.org

Опубликовано: 12 июля 2013