487
брейнсторм в харькове 2013

BrainStorm український тур 2013 в Харкові

Вт, 12 ноября 2013
Харьков, Украина
вул. Сумская, 35 [на карте]

Зустрічайте! Довгоочікуваний тур групи «BrainStorm» по Україні в підтримку нового альбому «Чайки на крышах»! Квитки на концерт вже у продажу!


В кінці 2012 року група «BrainStorm» офіційно запустила на порталі Яндекс свій новий альбом «Чайки на крышах» (англ.версія «Another Still Life»)! Спеціальний реліз для СНД і Росії став для латиських музикантів хорошою доброю традицією. Свій новий альбом російською мовою група презентувала 20 жовтня Arena Moscow.
Днями група вирушила в найбільше за останні роки світове турне і планує побувати майже на всіх континентах. Свій літній сезон колектив відкрив виступом на найбільшому подію в світі музики - фестивалі Glastonbury! Все літо група проведе на фестивалях у Росії та Європі, а продовження сольного туру, в рамках якого «BrainStorm» заїде і в довгоочікувану України, стартує восени. У рамках презентації нового альбому «Чайки на крышах» колектив виступить на кращих концертних майданчиках Києва, Одеси, Харкова та Донецька. Музиканти прийняли рішення зняти окремий фільм за мотивами першого настільки глобального подорожі по Україні.

Про новий альбом:

Відразу після того, як відбувся реліз альбому, шість з тринадцяти пісень потрапили в ротації найбільших радіостанцій. Заголовна пісня альбому - «Чайки на крышах» - піднялася на четверте місце Чартова Дюжини на Нашому радіо, а одна з композицій альбому - пісня «Гори, гори ясно» була використана в якості основного треку до анімаційного фільму «Снежная королева». Спеціально для міжнародного прокату фільму, була написана англомовна версія «Flashlight», текст якої написав давній друг музикантів, фронтмен групи «Travis» Fran Healy. Навесні в Чартова Дюжина стартував шостий трек з платівки - «Кто-то живой», а зараз група приступила до монтажу кліпу на пісню «Что ты тянешь», матеріал для якого був знятий самими учасниками групи під час першої частини світового туру більш ніж по 30 містам. Прем'єра кліпу відбудеться на початку осені.

12 листопада 2013 року

м. Харків, КЗ Україна, вул. Сумская, 35

Hurts в Харкові 2013

Би-2 в Харкові 2013

Ю-ПИТЕР в Харькове 2013

БУМБОКС 2013. Всеукраїнський тур «Термінал Б» в Харкові

"Ночные снайперы" в Харкові 2013

BrainStorm український тур 2013 в Харкові

Мумий Тролль в Харькове.

СПЛИН в Харькове 2013

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 июля 2013

Харьков - Концерты

Концерт LP в г. Харьков

Дворец спорта 07 февраля - 07 февраля 19:00

Tarja Turunen в Харькове

Дворец студентов НЮУ 10 апреля - 10 апреля 19:00

Ногу Свело в Харькове

Арт-завод "Механика" 09 июня - 09 июня

Группа Сплин в Харькове

Дворец спорта 18 июня - 18 июня 20:00
Показать все