6337
Фестиваль "НА МЕЖІ ТИСЯЧОЛІТЬ - ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК"

Фестиваль "НА МЕЖІ ТИСЯЧОЛІТЬ - ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК"

Вс, 11 августа 2013
Львов, Украина
ул. Чернеча гора, 1 [на карте]

Запрошує до Музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай».
Це фестиваль української пісні, історії, традицій і мистецтва, що створений для піднесення духу українства, підтримки української культури та збереження суспільного історичного надбання. Саме тому основна мета фестивалю привернути увагу до пам’яток історії та архітектури, які є культурним надбанням нації але знаходяться у занедбаному стані. Щорічне фестивальне дійство присвячене окремій, щораз іншій пам’ятці архітектури. Цьогоріч – це Підгорецький замок.

Одною з головних особливістей фестивалю є те, що дійство перенесе усіх на декілька сторіч у минуле і занурить у вир середньовічної епохи лицарів та королів під неповторні звуки волинки , козобасу, гудка, скрипки, ліри, окарини, торбана... 10 серпня відбудуться лицарські бої, які будуть запропоновані Лицарським орденом паладинів, варитиметься куліш козацьким куренем.

Нафестивалі будуть представлені кращі українські музичні гурти, а також приїдуть спеціально запрошені гості з різних континентів, котрі досягли визначних успіхів у сфері кінематографу, естрадного мистецтва, літератури, живопису , скульптури і т.д.

Серед учасників:

Los Colorados (Тернопіль)

Патриція (Львів)

Мері (Львів)

Рокаш (Rock-H) (Мукачево)

Kozak System (Київ)

Протягом двох днів фестивалю усі зможуть спробувати свої сили і здібності у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, ремісництва, акторського та вокально-хореографічних мистецтв. Учасникам буде запропоновано прийняти участь у творчих конкурсах і змаганнях, де їх оцінюватиме професійне журі, а переможці зможуть продемонструвати свої таланти під час фінального гала-концерту на головній сцені фестивалю.

Фестиваль "НА МЕЖІ ТИСЯЧОЛІТЬ - ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК"

м. Львів

10-11 серпня

Програма фестивалю "НА МЕЖІ ТИСЯЧОЛІТЬ - ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК"

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 августа 2013

Львов - Скоро

Показать все