505
Фестиваль «Вітрила пригод 2013»

Фестиваль «Вітрила пригод 2013»

Вс, 22 сентября 2013
Луцк, Украина
Луцьк [на карте]

ПОЛОЖЕННЯ Другого туристичного фестивалю авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод» Фестиваль присвячений Дню туризму та Дню кіно.


Якщо Ви вільна, креативна, смілива, творчо наповнена духом Свободи людина, яка здатна з життєво-напруженого графіка викроїти час для мандрів заради вражень,  гострих відчуттів та екстриму, відкритися та поринути в лоно природи, повести за собою однодумців, бачите і фіксуєте ці прекрасні миті на фото чи відеокамери, складаєте поезію або пишете пісні гайда на фестиваль!

Якщо Вами володіє жага до романтики, а душа відкрита вітру пригод і Ви горите бажанням поділитися цими враженнями, тоді напинайте свої вітрила і гоп до купи!

Єврокомфорту ми не гарантуємо, але приємну атмосферу  вільного спілкування, галявину в парку, багаття та можливість випробувати себе в конкурсах, змаганнях, забавах  надамо.  

1. Загальні положення

Мета фестивалю:

•     відродження та популяризація авторської  пісні та аматорського туристичного кіно та фото;

•     заохочення молодих співаків, кінематографістів, фотолюбителів Волині, України та інших країн до творчої співпраці;

•    пропагування  здорового способу життя та стимул до висвітлення мандрівок;

•     обмін досвідом між представниками різних жанрів мистецтв та зміцнення зв’язків між туристичними, кіно-фотоклубами різних держав.

Загальне і творче керівництво проведенням фестивалю здійснює Оргкомітет.

 2.      Засновник та організатор фестивалю:

•     Волинський туристичний клуб «МИ».

Співорганізатори: 

Управління культури  Волинської облдержадміністрації, обласний науково- методичний центр культури, управління культури Луцької міської ради.

3. Терміни та місце проведення.

3.1. Фестиваль проводиться у місті Луцьку з 21 по 22 вересня  2013 року.

3.2. Виконані за всіма вимогами Фестивалю екранні, пісенні та фототвори слід надсилати до 15 вересня включно на адресу: 43016, м. Луцьк, вул. Кондзелевича, 5, Волинський туристичний клуб «Ми» з позначкою «На фестиваль».

3.3. Урочисте відкриття Фестивалю – 21 вересня 2013 року. Протягом двох днів відбуватимуться перегляди кінофільмів та прослуховування пісень у виконанні учасників, проходитиме виставка конкурсних світлин. Урочисте закриття фестивалю – 22 вересня 2013 року.  Детальна програма буде надіслана кожному учаснику фестивалю.

3.4. Місце розташування учасників та гостей фестивалю - наметове містечко у міському парку  культури і відпочинку імені Лесі Українки або студентський гуртожиток. Учасники повинні мати з собою повний набір туристичного спорядження (намети, спальники, килимки). Організаційний комітет може порекомендувати установи міста, які можуть надати напрокат необхідне туристичне спорядження (за попередньою домовленістю та заявкою).

3.5. Перегляд фільмів буде проходити в Палаці культури міста Луцька, фотовиставка - у  фойє  Палацу культури міста Луцька. Концерт авторської пісні відбуватиметься на відкритій сцені при вході в парк культури та відпочинку імені Лесі Українки.

4. Учасники  фестивалю 

4.1. Учасниками фестивалю можуть бути як фізичні, так і юридичні особи: студенти вищих і середніх навчальних закладів, працівники  телестудій, члени аматорських студій та гуртків, окремі аматори, співаки, фотографи, туристичні клуби, гуртки,  об’єднання громадян.  

5. Умови участі у конкурсі

5.1.Участь у конкурсі є безкоштовною.

5.2.Транспортні витрати оплачують власним коштом або за рахунок сторони, яка відряджає. Проживання у наметовому містечку в парку Лесі Українки та студентському гуртожитку безоплатне.

5.3. Один учасник має право надсилати  твори для участі у конкурсах різних номінацій (фото, фільми, авторська пісня).

5.4. Учасники фестивалю мають заповнити реєстраційну форму (заявку) та надіслати її з власним твором, відповідно до вимог на поштову та електронну адреси оргкомітету фестивалю.

5.5. Учасник фестивалю як автор конкурсного твору несе особисту відповідальність за достовірність викладеної  інформації згідно  чинного законодавства.

5.6. Учасниками фестивалю можуть бути як громадяни України, які подають твори та заповнюють анкету українською мовою, так і громадяни інших держав, які подають матеріали мовою своєї держави.

5.7.  До участі у фестивалі не допускаються матеріали, що принижують гідність окремої людини чи групи людей, їхню національну, конфесійну та соціальну приналежність, а також висміюють їхні фізичні вади, пропагують жорстокість, нацизм та безкультур’я.

6. Вимоги до учасників  конкурсу авторської пісні

6.1. Учасники конкурсу авторської пісні попередньо подають записи двох пісенних творів на електронну пошту оргкомітету або відповідальної особи.

6.2. Забороняється виконання у конкурсі пісень у супроводі фонограми.

6.3. У відбірковому конкурсі учасники виконують дві різножанрові пісні у живому супроводі.

6.4. Журі визначатиме переможців у номінаціях:

І - авторська  пісня. 

ІІ -  туристична пісня.

Переможці нагороджуються дипломами та грошовими преміями у двох номінаціях 1, 2, 3 місця.

7. Вимоги до учасників конкурсу кіноаматорів

7.1. Екранні твори не повинні перевищувати хронометраж 30 хв.

7.2. Приймаються екранні твори, записані на диск формату  DVD, або надіслані на електронну адресу оргкомітету  разом із анкетою, у вдосконаленому  з технічної точки зору вигляді. Диски з фільмами залишаються в фонді фестивалю. Будь-яка технічна вада дає підстави організаторам для рекомендацій по вдосконаленню твору.

7.3. До участі в конкурсі приймаються екранні роботи, створені не раніше 2010 року у номінаціях:

І – Фільм-мандрівка;

ІІ – Фільм-пошук (краєзнавче дослідження).

Переможці нагороджуються дипломами та грошовими преміями у двох номінаціях 1, 2, 3 місця.

8. Вимоги до учасників у фотоконкурсу

8.1. На фестиваль приймаються  світлини,  надіслані разом із анкетою розміром А-3 формату  (30х40см) або на електронну адресу оргкомітету.

8.2. Світлини з електронних носіїв шляхом відбору членами журі будуть роздруковані за рахунок коштів фонду фестивалю та представлені на туристичній фотовиставці.

8.3. Номінації:

І – Пейзаж; ІІ – Репортаж; III. Портрет туриста.

 Переможці нагороджуються дипломами та грошовими преміями у трьох номінаціях 1, 2 місця.

9. Журі фестивалю

9.1. До складу журі залучаються діячі культури та туризму в сфері авторської пісні, аматорського кіно та фото.

9.2. Паралельно з основним журі працює глядацьке журі, оперативно створене з числа прибулих на конкурс учасників та глядачів. Глядацьке журі визначає переможців у номінаціях: «Приз глядацьких симпатій», «Несподіванка фестивалю», «Найкумедніша туристська бувальщина». 

10. Контакти

10.1. Твори потрібно надіслати до 15 вересня 2013 року включно на адресу: 43016,

 м.Луцьк, вул. Кондзелевича, 5. Волинський туристичний клуб «Ми», з позначкою «На фестиваль». Електронна адреса: www.turclub@ukr.net Умови участі у фестивалі розміщені на сайті tourclub.lutsk.ua., на сайті управління культури та туризму Волинської ОДА, Обласного науково-методичного центру культури  www.nmck-volyn.com.ua та на сайті управління культури Луцької міської ради.

10.2. Контактні телефони організаторів фестивалю: керівник – Мельник Руслана Григорівна - 067 332 93 34, 099 321 21 15, відповідальні за бардівську пісню – Баранюк Ігор Іванович - 096 516 24 72, за аматорське кіно – Тивонюк Леонід Леонідович - 050 156 17 16,

за фото – Комаровський Микола Володимирович - 066 947 36 33.

10.3. Організатори  фестивалю не несуть відповідальності за збої в роботі поштових відділень з доставки кореспонденції.

10.4. Пересилання творчих робіт здійснюється власним коштом учасників. 

P.S. Учасники фестивалю повинні мати із собою ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду. Грошова премія та диплом вручаються переможцям фестивалю або  представникам особисто.   В випадку відсутності переможців або  представників на нагородженні грошовий приз та дипломом  не видаються і не пересилаються.

Програма фестивалю «Вітрила пригод 2013»
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 августа 2013