541
Hurts в Харькове 2013

Hurts в Харкові 2013

Ср, 09 октября 2013
Харьков, Украина
пр. Маршала Жукова, 2 [на карте]

Hurts - легендарний дует, який має безліч шанувальників. Ви мрієте відвідати незабутнє шоу? Тоді не пропустіть одне з найяскравіших концертів цього року - виступ гурту Hurts в Харкові. Квитки на концерт Хертс в Харкові можна придбати вже зараз.


Ви зможете побачити своїх кумирів, отримати масу емоцій та незабутніх вражень. Цей дует можна порівняти з незвичайним явищем у музичному світі. Унікальний образ Хертс нагадує музикантів, які прийшли до нас з далеких 80-х років. За зовнішнім виглядом та поведінкою музиканти нагадують героїв вестернів. Назвати їх звичайними хлопцями з вулиці - язик не повертається. Ці хлопці не з тих, хто носить татуювання та підстригається налисо. Adam Anderson нагадує вченого, який неначе прийшов до нас з довоєнних фільмів. Theo Hutchcraft зовсім не схожий на свого колегу, це харизматичний молодий хлопець з модних глянцевих журналів. Два таких не схожих один на одного музикантів - це є легендарний дует Хертс. Практично кожна композиція Hurts підриває хіт-паради. Якщо ви хочете побачити своїх кумирів, тоді у вас буде шанс потрапити на концерт в HURTS в Києві. Світову популярність група отримала завдяки хіту «Wonderful Life», який підкорив чарти всього світу.

Група Хертс вже кілька разів відвідувала Україну. Але вони обіцяли повернутися. І дійсно своє слово вони дотримали. Тому вам випадає унікальний шанс снувати відвідати на концерт HURTS в Києві, Харкові, Одесі. Ви ніби опинитеся в минулому, в далекому 1986 році. Музиканти завоювали світову популярність завдяки бездоганному зовнішньому вигляду, цукровому голосу, мелодійним пісням. Концерт HURTS - це можливість почути улюблені пісні в стилі електро-поп. Хочете переконатися в достоїнствах цього популярного колективу з Великобританії, тоді купуйте квитки на концерт HURTS в Києві. Вони милі серцю, а їхні пісні прості і мелодійні. Така манера виконання може здатися прямолінійною. Але їхні пісні, наповнені сенсом, ніколи не вийдуть з моди.

9 жовтня 2013 року

19:00

Харків, Палац Спорту, пр. Маршала Жукова, 2


Hurts в Харкові 2013

Би-2 в Харкові 2013

Ю-ПИТЕР в Харькове 2013

БУМБОКС 2013. Всеукраїнський тур «Термінал Б» в Харкові

"Ночные снайперы" в Харкові 2013

BrainStorm український тур 2013 в Харкові

Мумий Тролль в Харькове.

СПЛИН в Харькове 2013

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 августа 2013

Видео

Харьков - Концерты

Ногу Свело в Харькове

Арт-завод "Механика" 09 июня - 09 июня

Группа Сплин в Харькове

Дворец спорта 18 июня - 18 июня 20:00

The Matrixx в Харькове

ККЗ "Украина" 07 сентября - 07 сентября 19:00
Показать все