135
Воркшоп Артура Жмієвського в Національному художньому музеї України

Воркшоп Артура Жмієвського в Національному художньому музеї України (10.09-17.09.13)

Вт, 17 сентября 2013
Киев, Украина
вул. Михайла Грушевського, 6 [на карте]

Художники, активісти та дослідники (зокрема, соціологи, культурологи, мистецтвознавці, філософи та культурні менеджери) запрошуються до участі у воркшопі Артура Жмієвського, що відбудеться у Національному художньому музеї України. 

Воркшоп відбуватиметься в форматі дискусій, обговорень та практичних занять. Учасники розроблять колективний дослідницький проект, що може стосуватися різних аспектів роботи музею як інституції – від стратегій музейної колекції до праці музейних співробітників. В рамках проекту заохочуються як мистецькі, так і наукові дослідницькі стратегії. Учасникам воркшопу буде надано доступ до музейної колекції, а також до інших аспектів роботи музею як інституції.
 
Воркшоп буде зосереджено навколо ідеї «відкритого музею». Дослідженння в рамках воркшопу можуть стосуватися таких питань: Як змінюється місія музею у сучасному світі? Як має змінитися музей, щоб представляти сучасне суспільство? Яким чином зовнішні чинники та агенти впливають на розвиток музею?
 
Заявники мають надіслати своє резюме та мотиваційний лист з описом сфер свого зацікавлення у межах воркшопу на адресу info@vcrc.org.ua.
 
Робоча мова воркшопу – англійська. Від учасників воркшопу очікується щоденна участь у години роботи музею.
 
Заявки приймаються до 27 серпня.
Список учасників буде оголошено 3 вересня.
 
Артур Жмієвський – художник, есеїст та куратор. Художній редактор журналу «Політична критика» (Krytyka Polityczna). Представляв Польщу на 51-й Венеційській бієнале (2004). Його роботи демонструвалися у Музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку, KunstWerke  (Берлін), Національній галереї мистецтв «Захента» (Варшава), на Documenta 12 (2007), Manifesta 4 (2002). 2012 року був куратором 7-ї Берлінської бієнале. 
Національний художній музей України
Центр візуальної культури
Польський інститут у Києві

ВІДКРИТИЙ МУЗЕЙ
10-17 вересня

вул. Михайла Грушевського, 6© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 августа 2013