104
куба станкевич в виннице 2013

Турне містами України джазового піаніста Куби Станкевича. Вінниця

Сб, 21 сентября 2013
Винница, Украина
вул. Театральна, 15 [на карте]

Куба Станкевич – джазовий піаніст. Вже кільканадцять років належить до авангарду польської джазоваї музики. Лауреат музичної премії Фридерик 2013 у категорії Альбом Року. 


Піаністика Куби Станкевича, хоча має витоки з класичних американських зразків, частіше тяжіє до романтичної лірики, аніж до динамічного екстриму. 

Музична кар'єра піаніста розпочалася ще у другій половині 80-х рр., коли він грав із колективом Яна Пташина Врублевського. Результатом співпраці у рамках квінтету, а потім квартету Збігнева Намисловського стали два диски „Open” i „Song of Innocence.”

Пізніше Куба Станкевич декілька років працював у Америці. 

Після повернення до Польщі Куба Станкевич організує квартет із Генриком Міськевичем, Адамом Цегельским та Цезарієм Конрадом, який у 1993 р. випускає альбом „Northern Songs”.  Серед визначних музикантів, з якими співпрацював Куба Станкевич -   саксофоніст Скотт Хамилтон, трубач Арт Фармер, вокаліста Шейла Джордан, а також Харві Шварц, Януш Муняк, томаш Шукальський, Анна Марія Йопек.   

Куба Станкевич – не лише відомий музикант, але й педагог. 2009 року він захистив дисертацію у Музичній Академії у Вроцлаві.  Його музичні знання у галузі музичних комп'ютерних програм були високо оцінені фірмою Apple (Apple Certified Logic Trainer).

В Україні музикант представить свою нову програму – імпровізації на музику відомого польського композитора Войцеха Кіляра

Вінниця
21 вересня
Зала Телерадіокомпанії "ВІНТЕРА" (вул. Театральна, 15)© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 августа 2013