433
у театрі ім. Садовського  вистава «Дядя Ваня» за п’єсою А.Чехова

у театрі ім. Садовського вистава «Дядя Ваня» за п’єсою А.Чехова

Сб, 21 апреля 2012
Винница, Украина
вул. Театральна, 13 [на карте]

У театрі ім. Садовського вінничани зможуть побачити виставу «Дядя Ваня» за п’єсою Антона Павловича Чехова. 


 

Творчість Антона Чехова популярна не тільки у нашій країні – все більше західних режисерів звертаються до творів класика російської літератури. У Вінницькому музично-драматичному театрі ім. Садовського безсмертного «Дядю Ваню» представляють глядачам уже не перший рік. Прем’єра у Вінниці відбулась 14 жовтня 2005 року.

Режисером-постановником стала заслужена артистка України Таїсія Славінська. Художник-постановник – Анатолій Пеньковський.
Як резонансно звучить зараз фраза Соні, однієї з головних героїнь спектаклю: «Що ж робити, треба жити. Ми, дядю Ваню, будемо жити...» Образ терплячої людини, яка має змиритися і просто пережити труднощі, дуже актуальний зараз, в умовах сучасної України.

«Ми відпочинемо! Ми почуємо ангелів, ми побачимо все небо в алмазах, ми побачимо, як усе зло земне, всі наші страждання потонуть у милосерді, яке наповнить собою весь світ, і наше життя стане тихим, ніжним, солодким, як ласка» - саме ця фраза під кінець вистави «Дядя Ваня» надихне вінничан, додасть оптимізму і віри в добро. Незважаючи на те, що навколо безвихідь, безбарвність і злидні.

21 квітня

Вінницький музично-драматичний театр ім. М. Садовського

Початок: 18-30

м. Вінниця, вул. Театральна, 13

 +38 0432 67-09-07  , 56-20-36,  067 999-24-30      © md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 января 2012