322
всеукраинская художественная молодежная выставка,молодое искусство молодой страны

ВСЕУКРАЇНСЬКА ХУДОЖНЯ МОЛОДІЖНА ВИСТАВКА "МОЛОДЕ МИСТЕЦТВО МОЛОДОЇ КРАЇНИ" (16.08-31.08.13)

Сб, 31 августа 2013
Киев, Украина
вул. Артема, 1-5 [на карте]

Організаторам Всеукраїнської виставки до Дня незалежності "Молоде мистецтво молодої країни" ідея показу творів художників молодого покоління здалась цікавою і доречною, як в сенсі презентації їх творчої практики, так і зважаючи на те, що остання подібна виставка відбулась 10 років тому. 


При розгляді запропонованих творів виставковий комітет звертав увагу перш за все на мистецьку якість, не обмежуючи авторів в будь-яких інших мистецькосвітоглядних уподобаннях. До речі, до його складу увійшли молоді художники та мистецтвознавці, погляд яких на мистецтво можливо більш жвавий і незаангажований.

Перше враження від виставки однозначно позитивне. 230 авторів, 230 своєрідних поглядів на мистецтво. Різноплановість представлених творів, їх іноді діаметральна несхожість в сенсі художньої трактовки оточуючого світу наочно демонструє позитивні тенденції в молодому мистецтві України. 

Безумовно, цей проект не може претендувати на вичерпну констатацію мистецьких напрямків, але дає достатньо об'єктивну картину того, що відбувається. Відсутність в експозиції відверто провокативних і ласих для журналістів творів не розчаровує, а навпаки, дає можливість критикам і глядачам сконцентрувати увагу на образотворчому мистецтві, а не на об'єкті з довгим описом того, що, власне, хотів висловити автор. 

Для того, щоб скласти особисту думку від виставки "Молоде мистецтво молодої країни" запрошуємо всіх подивитись експозицію, а не обмежитись цією чи іншою інформацією. 

Чекаємо на вас у виставкових залах Центрального будинку художника

м. Київ, вул. Артема, 1-5, Львівська площа

з 16 по 31 серпня 2013 р. © md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 августа 2013