216
Фестиваль писанок у Львові 2012 15 березня - 22 квітня

Фестиваль писанок у Львові 2012 з 15 березня - 22 квітня

Вс, 22 апреля 2012
Львов, Украина
пл. Ринок [на карте]

 

Другий Фестиваль писанок у Львові 15 березня - 22 квітня 2012 року поширюватиме давні великодні традиції українського народу. Головною ідеєю Фестивалю є прикрашання міста Лева – за допомогою невід'ємного символу Великодня – Писанки. У цей період весь Львів перетвориться на “Музей Писанки” під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки.


Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського фестивалю потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду. Кожен учасник отримає відповідну наліпку “Учасник Фестивалю Писанок” на вітрину свого закладу  (ресторану, готелю, торгового центру, тощо) .
Протягом трьох тижнів для учасників Фестивалю писанок у Львові 2012, будуть виготовляти писанки з шоколаду, з повітряних кульок, з дерева, з квітів та багато інших цікавих та неочікуваних матеріалів класичного символу Великодня та встановлювати на вулицях та у закладах Львова. Кульмінацією свята стане виставка писанок у ТРК «King Cross Leopolis» 

Таким чином ми зможемо об’єднати найрізноманітніші заклади нашого міста в один великий фестиваль та створити новий оригінальний «Великодній туристичний маршрут» на період святкування одного з найбільших християнських свят. 

 

Фестиваль писанок у Львові 2012
Дата проведення: 15 березня - 22 квітня 2012 року
Місце проведення: Львів, Центральна частина міста, ТРК «King Cross»© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 января 2012