326
Презентация психотриллера Твердыня Макса Кидрука

Презентація психотрилеру «Твердиня» Макса Кідрука в Полтаві

Пт, 18 октября 2013
Полтава, Украина
Полтава [на карте]

Автор першого технотриллера «Бот» почав новий промо-тур на підтримку нового психотрилера «Твердиня».  Для популяризації якісної української літератури, а також про розширення меж власного мислення автор 12 книг (8 художніх, 4 — на технічну тематику) Макс Кідрук щоразу дивує детально-прописаними елементами, діалогами, подіями, персонажами в книгах.

 


Також вражає інформативна наповненість на яскравих презентаціях, на яких окрім історії з рукопису постають далекі цивілізації, країни, міфи та подорожі. На першій презентації в рамках нового промо-туру на підтримку «Твердині» в книгарні зібралося більше 100 людей.

Презентація розпочалася з розповіді про мотиви для написання «Твердині». Знімків та історії Баальбеку, Теотіуакану, Саксайуаману, Трилітону. Цікаві відео подорожей з Баальбеку, Абідосу. Також, для людей не інженерів, автор візуально порівнював мегаліти Баальбеку з відомими нам товарами (танк, літак, мішок картоплі, холодильник). Ставив кілька провокаційних питань з бачення історії, що зацікавлювали і затягували.

«Твердиня» – новий психотрилер, про студентів  Королівського технологічного університету Стокгольма, що вирушили на пошуки  таємничого міста Паїтіті, послухавшись дивного художника, що дав їм розмиту карту. Як не дивно шукачі-мандрівники знаходять його. Проте вони не перші, хто доклав зусиль для того, щоб нажити пригод на молоді і дурні голови. Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертається живим. Також не здогадуються про те, хто з ким спить, і хто кого любить.На на відміну від технотрилера «Бот» в "Твердині" є яскравіший жіночий образ – японки Сатомі. В романі також є любовна лінія, яка ще більше заплутує і штовхає мандрівників в непрохідні хащі найстрашніших джунглів світу Мадре-де-Діос.

«Не шукайте торованих шляхів – шукайте доступні речі», – Кідрук  

18.10 Полтава© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 сентября 2013