610
Відкриття Вищої школи драматичного мистецтва у Львові

Відкриття Вищої школи драматичного мистецтва у Львові

Вт, 15 октября 2013
Львов, Украина
вул. Підвальна, 4 [на карте]

Вища школа драматичного мистецтва - новий проект створений для навчання та розвитку усіх бажаючих долучитися до однієї з найдавніших сфер мистецької діяльності та творити власний світ театру.


Програма створена для зацікавлених драматичним мистецтвом, хто не має можливості навчатися академічно. Головна увага приділяється практичній роботі з постановки етюдів, сценічних читань, вистав тощо. 

Навчальна програма розрахована на 4 місяці. Заняття відбуватимуться 2 рази на тиждень.  Навчання проводиться у вечірній час. Місце проведення занять – Порохова вежа.

Раз на місяць в рамках проекту проводитимуться публічні майстер-класи від провідних сучасних театральних діячів.

Основною метою школи є постановочна робота, а також розвиток фізичних та творчих здібностей, засвоєння основних навичок акторської майстерності та режисури театру, вивчення історії театральної справи, подолання внутрішніх конфліктів, затисків у системі «актор-глядач», реалізація творчого потенціалу.

Основними навчальними дисциплінами курсу є:

- майстерність актора

- сценічна мова

- сценічний рух

- ритміка

- пантоміма

- пластика

- історія та теорія театру 

По закінченню навчання студенти отримують сертифікат про проходження курсу та професійне портфоліо. Окрім, кращі студенти потраплятимуть у склад трупи театру при Вищій школі драматичного мистецтва – «Теарт», який і формуватиметься на базі цієї школи.

У театрі при Вищій школі драматичного мистецтва відбуватимуться постановки, як класичної, так і сучасної та молодої драматургії, що сприятиме саморозвитку молодих драматургів, режисерів і акторів.

ПП «Вища школа драматичного мистецтва»

Керівник проекту – Ольга Любарова

teart.lviv.pro

093 6 99 83 83

Адреса м.Львів, Порохова вежа. 
Набір триває до 15 жовтня, тривалість курсу 4 місяці. 
Вартість навчання - 400 гривень/місяць, за 8 занять по 2-3 години.Ключевые слова: Відкриття, Вищої школи, драматичного мистецтва, у Львові

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 октября 2013