476
фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.» 18-20 травня

V Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.»

Вс, 20 мая 2012
Киев, Украина
Україна, Київська область, Обухівський район, с. Копачів [на карте]

Протягом 18 - 20 травня у «Парку Київська Русь» пройде п'ятий фестиваль «Київська Русь XIII-XIV століття»,що кожного року дозволяє численним гостям відчути дух тієї далекої та небезпечної епохиї. Повну історичну картину життя русичів XIII-XIV століття представлять у «Парку Київська Русь» цього року. Основою фестивалю буде реконструкція битви, що відбулася на річці Сині Води між литовсько-руським військом Великого князя Литовського Ольгерда Гедиміновича та ордами монголо-татарських правителів на Поділлі.


500 вояків-реконструкторів з України, Білорусі, Литви,Росії, Франції, каскадери, артисти різних жанрів створять атмосферу середньовічної Русі. 

 Захоплюючі поєдинки найсильніших воїнів, масові битви русичів і монголів, майстер-класи по володінню мечем та стрільби з лука, ризиковані кінні трюки - фестиваль «Київська Русь XIII-XIV століття» - справжнє свято для тих, хто любить гострі відчуття!І, звичайно ж, організатори готують одну з найкрасивіших, найяскравіших видовищ-незабутнє вогняне шоу!

Всі фестивальні події супроводжуватимуться цієї середньовічною музикою. Ви почуєте ритми, які дійшли до нас з глибини століть! Кращі музичні колективи цього напряму потішать Ваш слух і створять відповідний настрій. Також у глядачів буде унікальна можливість познайомитися з побутом наших предків - відвідати табір реконструкторів, де прекрасні слов'янки будуть готувати на вогнищі і вишивати.

Особливий колорит дводенному свята додасть ярмарок майстрів! Всі бажаючі можуть не тільки придбати ексклюзивні вироби народних умільців, а й навчитися гончарному і ковальській справі, вишивці, плетінню з лози. Приїжджайте на фестиваль з друзями і всією сім'єю - отримаєте справжнє задоволення і незабутні враження!
 
 V Міжнародний фестиваль «Київська Русь XIII-XIV ст.»
 с. Копачів, Київська обл., парк "Київська Русь"
 18 - 20 травня 2012 р. 
 Вартість квитків: 100 грн. - Для дорослих;
 50 грн. - Для школярів, пенсіонерів;
Діти до 7 років - безкоштовно. 
 
Як доїхати:

"Парк Київська Русь" — Центр культури та історії Київської Русі — знаходиться у с. Копачів, Обухівського району, Київської області (34 км від Києва). У "Парк Київська Русь" можна доїхати маршрутним автобусом або власним транспортом. Маршрут руху :  м. Київ - м. Обухів - с. Копачів - "Парк Київська  Русь". Час у дорозі близько  45 хв.

На фестиваль можна доїхати власним авто.Для автомобілістів:
GPS координати: N50.145643, E30. 475731
На території парку організована безкоштовна парковка.


© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 февраля 2012