486
свято Масляна в Парку Київська Русь 25-26 лютого

свято Масляна в Парку Київська Русь

Вс, 26 февраля 2012
Киев, Украина
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, [на карте]

«Парк Київська Русь» запрошує на містичне святкування Масляної – прадавнього язичницького свята, що символізує початок Весни. 25 - 26 лютого 2012 року на вас чекають справжні старовинні гуляння з хороводами навколо вогнища, традиційними обрядами та народними забавами в останні дні відступаючої зими. Гості святкування Масляної в Древньому Києві не тільки зможуть поринути у чарівний світ Середньовіччя, але й долучаться до найдревніших традицій святкування наших пращурів.


 

У програмі святкування – театралізовані дійства Театру «Парк Київська Русь», конкурси, захопливі поєдинки воїнів, хороводи та стрибки через багаття, майстер-класи з народної творчості, і, звичайно, зігріваючі чаювання та ласування млинцями з різними начинками – традиційною стравою Масляної.

На гостей чекає приємний подарунок від «Парку Київська Русь» –  безкоштовні катання на конях і поні.
Кульмінацією дійства стане спалювання найбільшого в Україні солом’яного опудала Масляної, дивовижне вогняне шоу та святковий феєрверк.
Працюватимуть розважальні локації – лучний тир, середньовічна кухня, фотолокація історичного костюму. По всій території Парку будуть виступати музичні колективи народної творчості.

Масляна в Древньому Києві    

25-26 Лютого 2012

«Парк Київська Русь» знаходиться в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Парк працюватиме з 10:00 до 19:30.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 февраля 2012