364
Фест Билини стародавнього Києва 23-26 серпня

Фест Билини стародавнього Києва в «Парку Київська Русь»

Вс, 26 августа 2012
Киев, Украина
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, [на карте]

Міжнародний фестиваль «Билини стародавнього Києва IX-XI ст.»,  це самий колоритний і яскравий фестиваль України! На гостей чекають веселі скоморохи і войовничі князі, сміливі богатирі і колоритні городяни, красиві дівиці і талановиті майстри - тобто всі персонажі, що ви могли зустріти в казках та легендах Стародавнього Києва. 


 

Великі битви, знатні бенкети, багаті ярмарки - вміли жити предки! А щоб знали ми, шанували і не забували справи їх славні - донесли літописи правдиві все до наших днів. Тож 23 - 26 серпня маємо змогу долучитися і на власні очі побачити як князі ім'я собі добували, як міста будувалися, як від полчища вражий позбувалися, як любили і вірність зберігали - все розповімо і покажемо на фестивалі «Билини стародавнього Києва»! 

Кращі воїни-реконструктори з України, країн СНД та Європи, актори, каскадери, артисти різних жанрів відтворять дух епохи IX-XI ст.  Крім того, що ви зможете побачити захоплюючі битви і поєдинки, у вас буде рідкісна можливість і самому втілитися в образ сміливого богатиря - у «Парку Київська Русь» проводять майстер-класи по володінню мечем, списом, навчають стрільби з лука. У цьому році у «Парку» відвідувачі зможуть по достоїнству оцінити нову метальну машину - її також будуть використовувати в боях. 

А як дуже гарно в «Парку» ввечері! По всій території «передграддя» запалюють смолоскипа і багаття - стародавній Київ стає дуже романтичним. І особливо хвилюючі відчуття в передчутті видовища нічний битви. Богатирі, що відпочили після денних боїв готові знову вступити в бій. І, звичайно ж, перемогти ворогів! Коли битва завершена, потішити погляд, надихнути і здивувати чарівним видовищем виходять артисти театру вогню. Під час їхнього виступу Стародавній Київ сяє яскравою зіркою - захоплення глядачів немає меж! 

Гарною традицією «Билин» стали нічні етно-дискотеки! Кращі музичні колективи середньовічної музики не дають всидіти на місці - ристалище з поля бою перетворюється на майданчик для забав і веселощів.  Чудовий настрій, занурення в атмосферу Київської Русі, видовищні шоу, відпочинок на природі, дегустація страв слов'янської кухні, нові враження, сувеніри на пам'ять - фестиваль «Билини стародавнього Києва» справжнє свято і гідні проводи літа ... Приїздіть з друзями і всією сім'єю - Дитинець Стародавнього Києва зве Вас! 

УВАГА!!! Подарунок від організаторів - проїзд на фестиваль безкоштовний! Маршрутні таксі будуть відправлятися від ст. метро «Видубичі» кожні 30 хвилин. 

Міжнародний фестиваль „Билини Стародавнього Києва” 2012

«Парк Київська Русь — Центр культури та історії Київської Русі».

23 - 26 серпня 2012 року

Вартість квитків:

100 грн. - Для дорослих;

50 грн. - Для школярів, пенсіонерів;                              

Діти до 7 років - безкоштовно. © md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 февраля 2012

Видео