261
Виставка «Географія» Лєри Радкевич і Ольги Перехрест (5.11-24.11.13)

Виставка «Географія» Лєри Радкевич і Ольги Перехрест (5.11-24.11.13)

Вс, 24 ноября 2013
Львов, Украина
Площа Ринок 13 [на карте]

Запрошуємо на відкриття виставки ілюстрацій до віршів «Географія» - Лєри Радкевич і Ольги Перехрест, що відбудеться 5 листопада о 18.00. годині в галереї під відкритим небом «Щось Цікаве».


"Географія" - це не шкільний курс. Йдеться про географію образів, передусім,  від чуттєво-почуттєву географію. Для мандрів потрібен хист, адже мандрівник має вічне звання "чужого серед своїх", куди не піди - скрізь прийматимуть із посмішкою, проте відсторонено. У нашій географії своя історія. Тисячі історії про колії, плацкарти, квіти, теплі срібні кулі та людей. Особливо, про людей. Наша географія має цілковиту просторово-часову безмежність, якої не буває на жодній з мап світу. Вона вся наповнена тими образами, словами, згадками і загадками. І ми запрошуємо глядачів відчути слова та образи серцем.

Лєра Радкевич - художник-ілюстратор, менеджер мистецтв. Навчилася жити в коротких проміжках між поїздами. Маю хист до мандрів, проте не маю рідного міста. Руда.

Ольга Перехрест – поетеса  і журналіст. Зависла між двома містами - Києвом і Львовом. Маю роман з Укрзалізницею. Вчуся любити людей.

Виставка триватиме до 24 листопада 2013 року.

Контакти

М. Львів

Площа Ринок 13 (двір)

Арт-центр «Щось Цікаве»

0678369931 - Роксолана

 Ключевые слова: Виставка, Географія, Лєри Радкевич, Ольги Перехрест, щось цікаве, львів

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 ноября 2013