489
Персональна виставка Ігоря Губського

Персональна виставка Ігоря Губського (29.11.13-9.02.14)

Вс, 09 февраля 2014
Киев, Украина
Киевская область, с. Ходосеевка, Обуховское шоссе, 2 [на карте]

29 листопада в арт галереї «Мануфактура» відбудеться урочисте відкриття виставки всесвітньо відомого українського художника - Ігоря Губського о 16:00


Ігор Губський являється знаковим автором сьогодення,  історія життя якого поправу заслуговує не одного  тому художнього роману. Ігор Губський народився в 1954 році в Україні, і вже на початку 70 років минулого сторіччя був одним з найбільш обговорюваних, яскравих художників того часу.

  В дитинстві друзі та однокурсники називали, в той час молодого художника «Веласкес», це прізвисько далі йому неспроста: за гострі, характерні, впізнанні, виразні втілення натурних вражень в образи. Його відчуття людської душі, притаманне вміння гостро характеризувати типажі, створювати яскравий, неочікуваний, часто глибоко філософський образ, справляли враження на колекціонерів та галеристів.

  Не дивно, що картини Ігоря Губського в 1990 були представлені на аукціоні «Cristie’s», де всі виставлені роботи художника були продані.

Звичайно геніальним являється той факт, що картини Ігоря Губського представлені в Держаній Третьяковській галереї (Москва, Росія), що зайвий раз говорить  нам про високу колекційну цінність полотен художника.

  Життя  художника складалось драматично, майже 15 років Ігор Губський був в забутті і лише декілька останніх років цей геній пише картини знову. Новим витком для художника став 2008 рік, перша картина яку він написав після стількох років «Старуха».

Полотна Ігоря Губського в різні роки та неодноразово були придбані Державною Третьяковською галереєю(Москва, Росія) та Національним художнім музеєм України, також знаходяться в приватних колекціях в музеях Швеції, Канади, Ізраїлю та США(Нью-Йорк, Чикаго).

 

Арт-галерея «МАНУФАКТУРА»

Виставка триватиме з 29 листопада до 9 лютого 2014 .

Адрес: Киевская область, с. Ходосеевка, Обуховское шоссе, 2 .
Информация по тел .: +38 050 42 42 888, (044) 200-9747

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 ноября 2013