761
Aerosmith в Києві 2014

Aerosmith в Києві 2014

Ср, 02 июля 2014
Киев, Украина
вул. Червоноармійська, 55 [на карте]

Відома американська група Aerosmith в Україну не приїде. Спочатку американці повинні були виступити перед українцями 21 травня, але через події в Україні концерт перенесли на друге липня. І хоча на офіційному сайті групи Київ ще значиться в гастрольному графіку, концерту колективу в столиці не буде.


Aerosmith в Києві! Aerosmith - легендарна американська група , яка не потребує представлення. Це живі легенди , кар'єра яких стрімко почала розвиватися з 70 -х років. За свій величезний творчий шлях група продала більше 150 млн. альбомів. Це дійсно королі хард -року.

Для всіх українських фанатів і шанувальників творчості Аеросміт у нас є радісна новина - скоро відбудеться концерт групи Аеросміт в Києві. За кількістю престижних музичних нагород група займає одне з найперших місць серед інших колективів , які виконують хард-рок. Aerosmith змогла завоювати популярність у всьому світі завдяки незвичайному стилю виконанню і унікальною музиці , в якій поєднуються балади з жорстким рок-н-ролом . Взагалі їх музика поєднує безліч музичних напрямків , наприклад , в деяких композиціях можна почути елементи хард-року , поп-музики , блюзу і хеві-метала. Концерт Аеросміт проходять з шаленою енергетикою , ще з найперших акордів публіка приходить в справжнє захоплення .

Концерт Aerosmith в Києві зовсім скоро у жителів Києва з'явиться чудова можливість подивитися і почути наживо живих легенд з Aerosmith . Ця новина стала гучною сенсацією , всі шанувальники цього колективу загорілися бажанням відвідати живий концерт , який пройде прямо в серце України - у Києві ! Не виникає жодних сумнівів , що майбутнє шоу зірве нищівного аншлаг. Адже за всю історію існування цієї групи концерти завжди проходили з аншлагом. Група не втрачає своєї актуальності , а навпаки завойовує нові горизонти. Відвідавши живий концерт Аеросміт в Києві , ви зможете насолодитися нескінченним драйвом і енергетикою харизматичних музикантів. Більшість шанувальників цієї групи бачили своїх кумирів лише по телевізору. Кожен відданий шанувальник таїв у собі мрію коли-небудь відвідати живий концерт Aerosmith. Настає самий відповідний момент для здійснення своєї мрії. Адже легендарна група нарешті приїде зі своїм концертом до Києва. Тому на майбутньому шоу ви зможете почути відомі хіти легендарний групи .

Концерт Aerosmith в Києві.

21 травня 2014.

м. Київ, Стадіон Олімпійський, вул. Червоноармійська, 55

 

 

Концерт группы Aerosmith в г. Стамбул. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. София. 2014

Концерт группы Aerosmith в г. Москва. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. Санкт-Петербург. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. Гельсинки. 2014

Концерт группы Aerosmith в г. Стокгольм. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. Кристиансанн. 2014

Концерт группы Aerosmith в г. Хорсенс. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. Берлин. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. Лодзь. 2014

Концерт группы Aerosmith в г. Дерби. 2014

Концерт группы Aerosmith в г. Дортмунд. 2014

Концерт группы Aerosmith в г. Клиссон. 2014 

Концерт группы Aerosmith в г. Милан. 2014 

Aerosmith в Києві 2014 

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 декабря 2013

Видео