111
Выставка живописи «Море шепоче весняною хвилею»

Выставка живописи «Море шепоче весняною хвилею» (1-17 марта)

Сб, 17 марта 2012
Харьков, Украина
пл. Свободы, 5 [на карте]

  У художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва

1 березня о 16.00 відбудеться відкриття персональної виставки Вероніки Чеканової «Море шепоче весняною хвилею». 


  Чудові картини Вероніки Чеканової, насичені теплом сонячного Криму, яскраві та сповнені життям, відкриють живописну весну у Харківській галереї «Мистецтво Слобожанщини». У своїй творчості молода художниця спирається на самобутні традиції Кримської школи живопису, але водночас тонко та глибоко відчуває сучасність і, не вагаючись, екпериментує. Вероніка Чеканова – випускниця Симферопольського художнього училища ім. Самокіша. Історично в училищі склалася енергійна манера живопису, яка тяжіє до імпресіоністичної, з яскравою колористичною гамою. Серед її робіт переважають картини, написані як в традиційній, для Кримської школи живопису імпресіоністичній манері, так і в реалістичній.

В експозиції будуть представлені кримські пейзажі, чуттєві портрети, наповнені душевним теплом натюрморти.

Вероніка Чеканова пише лише те, що її змушує мислити, відчувати, викликає в її душі потужний відгук. Тому і глядача її роботи вражають глибиною почуттів та думок. Художниці надзвичайно важливо висловитися мовою живопису, донести до глядача ідеї своєї творчості. Тематика її картин торкається питання місця людини у світі, її зв’язок з природою, як в портреті так і в пейзажі.

Вероніка в своєму рідному селі відкрила учбову дитячу студію, де місцеві школярі навчаються мистецтву живопису. На виставці можна буде побачити найкращі роботи її учнів.

Виставка триватиме до 17 березня 2012 року.

Адрес: Украина, г. Харьков, пл. Свободы, 5

Госпром, 4 подъезд, 1 этаж (вход со стороны площади Свободы)
Время работы: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерыва
Тел / факс: 717-10-40 

 

 

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 февраля 2012