25-09-2020 Театр 27

Афіша жовтень 2020. Театр Воскресіння

Репертуар на октябрь. Театр Воскресіння. Афіша Львів 2020

Львівський академічний театр Воскресіння

репертуар на жовтень 2020 року

ПРЕМ”ЄРА

«Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»

Комедія

Режисер – Ігор Задніпряний.

Художник – Ірина Задніпряна.

Ролі та виконавці:

Бальдовіно - Петро Микитюк (Заслужений артист України).

Агата – Марія Ковалик, Віра Ціхацька.

Фабіо – Володимир Губанов (Заслужений артист України).

Маддалена – Тетяна Ткаченко, Наталія Марчак.

Мауріціо – Олександр Чекмарьов, Юрій Пилипчук.

Священик – Володимир Чухонкін, Тарас Юричко.

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель-арте.

П’єса з маловідомих і малопопулярних за межами Італії, на відміну від «Шість персонажів в пошуках автора» і «Генріха 4». В Україні ще не ставилася в жодному театрі. Прем’єра першої постановки відбулася в листопаді 1917 року в Туріні. В Італії п’єса досить популярна, ставиться часто, в 60-70-х було знято кілька художніх фільмів за її мотивами.

Піранделло – один з найвпливовіших драматургів Італії 20-го століття. Видатний теоретик театру, засновник впливого напрямку «театр гротеску». Лауреат Нобелівської премії з літератури 1934 року за «творчу сміливість у відродження сценічного і драматургічного мистецтва».

«Соціальна маска» - провідна тема творчості Піранделло. Відштовхуючись від цього, був обраних художній прийом – стилізації вистави під «театр масок», під традиційний італійський народний «театр дель арте».

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням.

За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Вистави відбудуться 10, 11, 17, 18 жовтня о 18.00

Ціна квитків: 200грн.

Весела корчма

Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на музичну комедію «Весела корчма», за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. Ця вистава отримала нагороду від журі на конкурсному VI Міжнародному фестивалі «Сусіди» в Любліні (Польща). Це колоритна вистава, наповнена танцями, єврейською музикою, гумором і смішними діалогами неодмінно додасть Вам хвилю позитивного настрою у ці дні.

Вистави відбудуться : 24 та 25 жовтня о 18.00

Ціна квитків: 200 грн.

«Провінційні анекдоти» О.Вампілов

Складна жанрова природа одноактних п'єс Олександра Вампілова містить у собі трагічне, комічне, філософське і притчове начало. Герої - типові обивателі - і смішні, і беззахисні, і зворушливі, і часто агресивні у своєму неуцтві й брутальності. Просто звичайні люди. "Історія з метранпажем" - анекдотичний випадок з адміністратором, який ледве не помер від неймовірного жаху перед нікому незрозумілим словом «метранпаж».

У притчі «Двадцять хвилин з ангелом» автор зіштовхує цинізм і бездушшя повсякденного миру, де все продається й усе купується, з дійсною безкорисливістю, на яку персонажі п'єси реагують по-різному: шофер Анчугін і експедитор Угаров "добувають унітази для рідного міста", пропонують просто надавати новоявленому "ангелові" по шиї, а скрипаль Базильский і інженер Ступак витончено знущаються з добрих помислів Хомутова, хизуючись власною ерудицією: «Хто ви такий, щоб розкидатися сотнями? Толстой, а може Жан-Поль Сартр?» Однак, коли земна природа ангела Хомутова стає очевидною й ситуація прояснюється, усі персонажі виявляються здатними йому по-людськи поспівчувати. Адже насправді це не небожитель, а простий смертний, ще один вампіловський "блудний син".

Вистава відбудеться 31 жовтня о 18.00 Ціна квитків: 200грн.

Квитки продаються в касі театру Воскресіння.Ключевые слова: Репертуар жовтень,2020,афіша львів,театр воскресіння львів,вартість,ціна квитка,замовити квитки,купити квитки,адреса,як доїхати,каса,контакти,вистава,опера,афіша театр воскресіння,октябрь

Читайте также