5434
Фестиваль «Кіномедіа» 2016

Фестиваль «Кіномедіа» 2016

Пт, 04 ноября 2016, 18:00
Черкассы, Украина
Черкассы [на карте]
093 969 85 33

Фестиваль короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа» запрошує на кінопоказ, що відбудеться 4 листопада о 18:00 у Черкасах (сo-working «Talent HUB Черкаси», вул. Байди Вишневецького 36/1, 3-й поверх).

До програми перегляду увійдуть 12 найкращих фільмів фестивалю за минулі роки.

Вхід вільний!

У програмі – перегляд фільмів-переможців кінофестивалю. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія з Олексою Хуторним – журналістом, ідейним натхненником створення Громадського телебачення в Черкасах.

Цьогоріч мандрівний фестиваль «Кіномедіа» планує також візити до Івано-Франківська, Миколаєва, Вінниці, Тернополя, Рівного.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). Інформаційні партнери фестивалю: ГУРТ, Film.UA, «CinemaHall», «Експеримент», «Режисер.Орг», Детектор медіа, uFest.in.ua, «ФРІ», СUT Insight, Today.kiev.ua, «НСКУ», Газета «Постфактум», журнал «Palindrome», «I coworking hub», Dream Kyiv.

093 969 85 33

e-mail: project@nam.com.ua


Все фестивали


© md-eksperiment.org.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 ноября 2016

Другие города

14 ноября
Ивано-Франковск
Клуб Urban Space
16 ноября
Николаев
Университет им. П. Могилы