12
Концерт Один в каное у Чернігові

Концерт Один в каное у Чернігові

Вс, 20 июня 2021, 19:00
Чернигов, Украина
Театр им. Т.Г. Шевченко [на карте]

«Один в каное» називають феноменом української інді-сцени, вони заворожують щирістю, глибокою лірикою і мінімалістичним звучанням.

Один в каное відправляються в великий всеукраїнський тур.

Їх щирість струмує в ліриці і мінімалістичному звучанні. Вони стали феноменом української сцени, пройшовши шлях від аматорських записів на диктофон до повних залах без продюсерів і промо. «Один в каное» в 2021 році відправляються в великий всеукраїнський тур, присвячений десятиріччю групи!

Перша половина туру стартує вже цієї весни. «Один в каное» виступить в більш ніж 20-ти містах України. Нову програму почує Київ, Харків, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів та інші.

Акустичний група «Один в каное» - це пастельна мрійливість, пофарбована фолком і глибинної лірикою, які йдуть від серця до серця. «Небо», «Пообіцяй мені», «Човен» - ці пісні давно полюбилися слухачам від Львова до Харкова.

За 10 років існування музиканти не втратили простоти і щирості, з якою виступали на перших концертах. І це незважаючи на те, що їхні пісні вже давно займають перші рядки музичних хіт-парадів і їх хором співають на концертах тисячі шанувальників.

Колектив «Один в каное» був заснований у 2010 році у Львові. З тих пір музиканти встигли побувати з сольними концертами в більшості великих українських міст. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський і барабанщик Ігор Дзиковський.

Музиканти виступали в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях. За 10 років музиканти випустили одну пластинку, в яку увійшли 25 композицій, як результат п'ятирічних пошуків вічних смислів. У 2019 «Один в каное» представили перший офіційний кліп на пісню «У мене немає дому», який став надпопулярним і набрав більше, ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

3 причини піти на концерт групи Один в Каное:

Почути наживо як звучить сучасна українська лірика.

Привітати групу з майже десятирічної творчою діяльністю.

Насолодитися пастельною палітрою вічних смислів.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 июня 2021

Другие города

07 июня
Львов
Клуб FESTrepublic
08 июня
Львов
Клуб FESTrepublic
09 июня
Киев
МЦКМ
10 июня
Полтава
Дом Досуга "Листопад"
11 июня
Харьков
Арт-завод "Механика"
12 июня
Днепр
Летний театр
13 июня
Запорожье
Филармония
15 июня
Кривой Рог
Академический Театр им. Тараса Шевченко
16 июня
Николаев
Концерт-Холл "Юность"
17 июня
Одесса
Филармония
18 июня
Черкассы
Филармония
22 июня
Винница
Дом Офицеров
23 июня
Житомир
Филармония
24 июня
Ровно
Будинок Культури
25 июня
Тернополь
Драмтеатр
27 июня
Черновцы
Филармония
29 июня
Ивано-Франковск
Филармония