4922
БezViz Festival 2021

БezViz Festival 2021

13 августа — 16 августа 2021
Днепр, Украина
Монастырский остров [на карте]

БezViz Festival 2021 у Дніпрі! Чекаємо на вас 2021-08-13 в 20:00 на локації Монастирський острів, Дніпро.

Ви можете придбати квитки на БezViz Festival 2021 на Concert.ua онлайн.

13-15 СЕРПНЯ 2021 БЕZVIZ FESTIVAL У ДНІПРІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Фестиваль здобув свою домівку на Монастирському острові. Наступного літа на ньому знову зустрінуться тисячі прихильників фестивального життя з усієї країни. Кращу локацію важко уявити: до музичного острову легко дістатися й при цьому він повністю відокремлений від метушливого життя міста.

Лайнап обіцяє бути ще більш різноплановим, адже організатори прагнуть надолужити цей рік. Вже незабаром пролунають перші анонси!

На вас чекає три дні музики та веселощів, розважальних та освітніх локацій, фудкорти та бари, водні види спорту, ігри, дитячі майданчики та багато іншого!

БеZVIZ Festival — це свято, на якому ви можете бути собою. Танцюйте, як любите, співайте у весь голос, знайомтеся з новими друзями, наче в дитинстві!

Якщо ви скучили за літнім сонцем, за відчуттям піску під ногами, за співом в унісон зі своїм улюбленим гуртом, за безсонними ночами у наметовому.. Ех.. Не чекайте, поспішайте за квитками на БеZVIZ Festival 2021!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

БЕZVIZ NATION!

Цьогорічний фестиваль було перенесено на наступне літо. Знаємо, що ви дуже сподівалися на нас, тому підготували для вас натомість дещо особливе. Уся інформація з’явиться за декілька днів.У 2021 БеZVIZ Festival повернеться: гучно, яскраво, з незабутніми світанками, піском у кросівках та хто знає, може нарешті ми з вами побачимо Skindred. Зустрінемося 13-15 серпня на Монастирському острові!

ЩО РОБИТИ З КВИТКАМИ НА БЕZVIZ FESTIVAL 2020?

Усі абонементи є дійсними на наступний рік, збережіть його до БеZVIZ Festival 2021. Якщо ви знаєте, що не можете приєднатися до нас, ми повернемо вам гроші. Механізм відшкодування вартості буде відомий пізніше. Поки заповніть, будь ласка, анкету, щоб ми могли з вами зв’язатися та переказати кошти. Вже цієї осені ми відновимо продаж трьохденних квитків категорій FAN, VIP і наметове містечко, згодом додамо паркінг. В зв'язку зі збільшенням організаційних моментів, початкова вартість квитків буде вища, ніж зазвичай.

НАДІЙНІСТЬ

Розуміємо ваші побоювання щодо придбання квитка після такого потрясіння пандемією. Тому, незважаючи на ріст вартості, вона все ще залишиться лояльною. Дуже просимо не поспішати здавати квитки, адже БеZVIZ Festival 2021 стане справжнім розривом, ми готуємо для вас нові локації та суперовий лайнап. Зараз як ніколи важливо бути поруч. Сподіваємося, що ви підтримаєте нас та дасте змогу провести обидва заходи у повному масштабі.

Монастирський острів
Дніпро, Монастирський острів

Квитки від 200 грн.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 апреля 2021