189
День міста в Івано-Франківську 2020. Програма свята

День міста в Івано-Франківську 2020. Програма свята

07 мая — 09 октября 2020
Ивано-Франковск, Украина
Ивано-Франковск [на карте]

Одним з найулюбленіших і популярних свят в нашій країні по праву вважається День міста. Будь-яке місто індивідуальне своєю історією і культурою, подіями, трудовими, творчими, спортивними та іншими досягненнями. В день проведення свята Дня міста у 2020 році можна буде побачити частинку душі городян, їх настрій і ставлення до самого міста.

Всі зусилля організаторів свята Дня міста - спрямовані на те, щоб показати все найкраще, чого домоглося, чим славилося і славиться зараз місто. Ці люди прагнуть зробити міське свято 2020 року найбільш яскравим, незабутнім і особливим, веселим і запальним, незвичайним і цікавим для гостей міста і для самих жителів.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті гурти, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста в Івано-Франківську 2020 скоро буде опублікована на нашому порталі. Слідкуйте за новинами.

Франківці мали святкувати 7 травня, але частину заходів перенесли на 24 серпня. Найбільше подій проведуть 9 жовтня, коли святкуватиметься перша річниця Івано-Франківської ОТГ.

Міський голова повідомив, що святкування Дня міста у травні переноситься через карантин.

“Ми мали святкувати 7 травня, але не знаємо, як буде з карантином. Частину заходів переносимо на 24 серпня. Дай Боже все закінчиться до того часу. Найбільше заходів зробимо 9 жовтня, коли святкуватимемо першу річницю Івано-Франківської ОТГ”, – сказав мер.

Він зазначив, що День громади – це теж свято, тому правильно перенести святкування саме на цю дату.
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 января 2020