65
​Palina в Харкові

​Palina в Харкові

Вс, 19 сентября 2021, 20:00
Харьков, Украина
Арт-клуб "Корова" [на карте]

PALINA - інді-поп співачка і авторка з Мінська.

Чарівництво, що створює порцелянова лялечка. (с)

Нова музика Palina місцями звучить приречено, холодно, безсило, але дуже пронизливо, до зачарованості і трансу, а місцями являє собою легкі ліричні замальовки про приємне.

Palina є рідкісною представницею сучасної білоруської культури, яка пише білоруською мовою так органічно і актуально.

"Я не вмію писати «механічно» і поверхнево, я трансформатор: довго накопичую енергію з певного досвіду і трансформую це в музику. Думаю, в зв'язку з цим слухаючи те, що я роблю, люди переживають особливий емоційний досвід, який періодично необхідний для перезавантаження"© Palina

"Найвульгарніше, що можна сказати про Palina: «Вона схожа на Земфіру». Але вона дійсно схожа - і тут не тільки і не стільки про вокал, скільки про загальний посил співачки: роблю добре, красиво, пристрасно і модно "© Citydog

Cольна кар'єра Palina почалася в 2016 році, а другий альбом, що вийшов навесні 2019, зібрав за рік більше мільйона прослуховувань.

У ранні роки творчості Palina виступала під псевдонімом Республіка Поліна, де виконувала ліричні пісні під гітару. У 2018 вона змінила ім'я на Palina, стала фіналісткою українського шоу "Х-фактор. 9 сезон», а зовсім нещодавно випустила свій другий сольний альбом в електронному звучанні «Грустные песни».

Живі інструменти поступилися місцем електронній музиці, але це ніяк не вплинуло на жвавість пісень.

Той аудіо-потік, який виходить зараз від Palina, зовсім не схожий на її ранню творчість. Palina, ступаючи наосліп на дорогу актуальної музики і соромлячись заглянути за поворот, робить натхненні впевнені кроки до вирощування в собі нового саунду і до здатності почути себе по-новому.

Вона пише музику, яка звучить лагідно і дуже щиро. Романтична, мелодійна, навіть меланхолійна творчість, хоча в музичному асортименті ні-ні, та й майнуть бадьорі, а часом зухвалі композиції.

19 вересня 2020 р. (неділя) 20:00

Харків, арт-клуб "Корова" (вул.Ярослава Мудрого, 37)

Вартість квитків:

  • FAN - від 220 грн. (перші 50 квитків)
  • VIP - 300 - 350 грн. (місця за столиками)

Квитки в касі арт-клубу "Корова" та в концертних касах міста© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 июня 2021

Другие города

18 сентября
Днепр
МахноПАБ