5672
Фестиваль Translatorium 2018

Фестиваль Translatorium 2018

28 сентября — 30 сентября 2018
Хмельницкий, Украина
Хмельницкий [на карте]
+380639288070

У Хмельницькому вдруге відбудеться фестиваль перекладу

Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM — щорічний фестиваль, присвячений художньому перекладу.

Уже традиційно захід приурочений до Міжнародного дня перекладача. Відбуватиметься він 28-30 вересня у Хмельницькому. Учасники фестивалю — відомі перекладачі, літератори, поети, музиканти, менеджери культури та видавці із різних куточків країни.

Організатори запевняють, що формат фестивалю залишиться подібний до минулорічного — два блоки подій, що розраховані як на перекладачів, так і на відвідувачів, які цікавляться сучасними літературними процесами. Однак цього року команда планує розширити межі й розглянути переклад як один із способів розуміння світу.

«Переклад пов’язує нас із іншими культурами, дає безліч ключів до їх розуміння. Переклад — це ще й спосіб усвідомлення дійсності. Нам хочеться говорити про всеохопність цього явища й те, що так чи інакше з ним стикається кожен. Окрім того, ми сподіваємося, що обрана тема дасть змогу розширити аудиторію фестивалю та зацікавить ширше коло хмельничан і гостей міста», — розповідає Таня Родіонова, директорка фестивалю TRANSLATORIUM.

У програмі фестивалю передбачені фахові та мистецькі події, у тому числі проведення презентацій новинок перекладної літератури, дискусій з відомими літераторами та перекладачами, зустрічей з видавцями й менеджерами культури, презентацій перекладацьких проектів, поетичних читань тощо. Детальну програму та імена учасників організатори обіцяють повідомити дещо згодом, а поки радять слідкувати за новинами на сторінках фестивалю у соцмережах.

Нагадаємо, що TRANSLATORIUM — єдиний на сьогодні в Україні фаховий фестиваль для перекладачів. Перший фестиваль 2017 року вже зарекомендував себе на літературній мапі країни та згуртував навколо себе чимало творчих людей і спеціалістів галузі. А це говорить про те, що подія варта того, аби стати доброю традицією для міста.

Тел. для довідок: +380639288070

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 июня 2018