103
Бумбокс в Кривому Розі

Бумбокс в Кривому Розі

Вс, 29 октября 2017, 19:00
Кривой Рог, Украина
Дворец молодежи и студентов [на карте]
+38 (044) 222 00 22
+38 (095) 655 99 33
+38 (063) 655 99 33
+38 (096) 655 99 33

Virus Music, Concert.ua та Музика для Мас представляють

концертний тур гурту Бумбокс "Голий Король"

Сьомого вересня, з концерту в Чернівцях, почнеться концертний тур Бумбоксу - "Голий Король". Турне присвячено виходу EP "Голий Король" і охопить 21 місто України. Бумбокс проїдуть від Чернівців до Миколаєва та від Києва до Ужгорода.

Андрій Хливнюк про осінній тур "Голий Король": "Декілька днів тому, в центрі міста Київ, перед камерами і під спалахи фотоапаратів ми, гурт Бумбокс, повідомили, що восени поїдемо в тур. Двадцять один концерт на підтримку нової платівки "Голий Король". Нажаль ніхто і ніколи не зможе пояснити, що таке бути в турі! В турах з нами відбувалось те, про що можна написати ще тацю альбомів - скуштувавши тур одного разу, ви стаєте турозалежними. В турі, здалеку, ви побачите всю жалюгідність мілких і безпідставних сварок з рідними. В турі стає очевидним, кого ви насправді любите і хто любить вас. Рік за роком і тур вам стає просто таки необхіден як ліки. Це шокова тУрапія. Ми їдемо в тур і кличемо всіх меломанів на наші концерти."

Організацією туру “Голий Король” займається івент-компанія Virus Music, на рахунку якої такі надуспішні проекти, як Global Gathering, Armin Only, Godskitchen, Пiратська Станцiя.

З 25 травня почнеться продаж квитків на концерти в Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Рівному, Кременчуці, Ужгороді, Житомирі, Луцьку, Тернополі, Черкасах, Маріуполі, Харкові, Чернігові, Миколаєві.

Дмитро Чінь, маркетинг директор Concert.ua: “Бумбокс – гордість української музики. Приклад успіху й тріумфу таланту. Працювати з ними честь для Concert.ua та Virus Music.”

До EP "Голий Король" увійшло шість пісень: "Колишня", "Голий Король", "Болельщик", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" - пісня, записана разом з гуртом O.Torvald та акустична версія пісні "Люди" у якості бонус-трека.

"Голий Король" – це EP, п’ять пісень якого записані в Києві на студії "Бобіна" саундпродюсером Дмитром "Бобом" Хомулко, й одна, акустична версія пісні "Люди", у Василькові, на студії "На Хаті Рекордз", звукорежисером Алексом Крамером.

Реліз EP "Голий Король" відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах та у цифровому вигляді. Передзамовлення будуть відкриті у середині липня.

В оформленні міні-альбому використані роботи Олексія Кондакова з серії

"Повсякденне життя богів".

З початку червня починається продаж квитків в касах міст та на сайті квиткового оператора Сoncert.ua

Не пропустіть!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 июня 2017

Другие города

05 августа
Луцк
Луцк
07 сентября
Черновцы
Летний Театр
08 сентября
Ивано-Франковск
Клуб Pasage Gartenberg
10 сентября
Ужгород
Драмтеатр
14 сентября
Полтава
Дом Досуга "Листопад"
16 сентября
Одесса
Зеленый театр
21 сентября
Житомир
Житомир
23 сентября
Львов
СКА
30 сентября
Чернигов
Театр им. Т.Г. Шевченко
06 октября
Луцк
Театр ім. Т. Г. Шевченка
07 октября
Тернополь
Концерт-хол «Подоляни»
08 октября
Ровно
Дом культуры "Текстильник"
12 октября
Черкассы
ДК "Дружба народов"
14 октября
Запорожье
Запорожье
15 октября
Мариуполь
ДК Металлургов
20 октября
Херсон
ККЗ "Юбилейный"
21 октября
Днепр
Тайм-Аут
27 октября
Кременчуг
Городской Дворец культуры
28 октября
Николаев
ОДК
04 ноября
Одесса
Одесса
18 ноября
Киев
Дворец спорта
17 февраля
Харьков
Харьков