25
Docu/Україна. КІНОСЕРЕДА

Docu/Україна. КІНОСЕРЕДА

Ср, 21 июня 2017, 19:00
Киев, Украина
Галерея «АртПричал» [на карте]

КІНОСЕРЕДА

Щотижнева кіноподія від Громадської організації СУК

21 червня о 19:00 відбудеться подія Docu/Україна: показ 5-ти короткометражних фільмів, що увійшли до конкурсної програми кiнофестивалю Docudays UA 2017.

Docudays UA – міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, що відбувається в Україні з 2003 року.

Цієї середи усі охочі матимуть можливість побачити фільм – переможець національної конкурсної програми Docudays UA 2017, а також - ще 4 роботи, які ми рекомендуємо до перегляду:

  • «Укриття» переможець національної конкурсної програми Docudays UA 2017 (режисер — Анастасія Максимчук) : Історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.
  • «Щоденник» (режиссер — Олександра Чупріна): Денису — 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. “Щоденник — твоє обличчя”, — кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його.
  • “Історія зимового саду” (режисер — Семен Мозговий): Історія фільму базується на долі Павільону квітникарства колишнього ВДНГ та його літньої працівниці – Валентини Вороніної, – яка підтримує цей простір, вкладаючи туди своє життя, коли раптом її просять піти на пенсію. Вороніна не погоджується, бо вважає, що всі рослини без неї загинуть. Водночас група загадкових радіоестезистів знаходить біля входу в павільйон канал потужньої позитивної енергії. Цей фільм було створено за фінансової підтримки Docudays UA в рамках проекту «The Guardian прямує в Україну».
  • “Живі й нескорені” (Режисери: Дарія Гірна, Богдан Кутєпов, Таїсія Кутузова, Жанна Озірна, Маргарита Гасанова, Анна Ютченко):
    2016-й рік, Україною шириться декомунізація. На Львівщиніє місто Червоноград, яке прославилося як перше місто Радянського Союзу, де повалили пам’ятник Леніну. Проте навіть 26 років потому, тут тривають запеклі суперечки між прихильниками різних ідеологій. Перед нами полюси українського суспільства: хор російської общини «Жива пам’ять» та співоча чота націоналістів ОУН-УПА «Нескорені», яких об’єднує Червоноградський народний дім.
  • “Кода” (режиссер — Анна Корж): Кода — заключний розділ в музиці, який повторює основні теми всього музичного твору.

Після показу запланована панель Q&A із режисерами.

Зауважте, що КІНОСЕРЕДА змінила локацію.

Де: Дім "Майстер Клас"
Коли: 19:00
Вхід: 60 гривень© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 июня 2017