5866
Фестиваль ArtTalentFest-2018

Фестиваль ArtTalentFest-2018

20 октября — 21 октября 2018
Киев, Украина
Киев [на карте]
(067) 549 89 80
(093) 940 13 18

20-21 жовтня 2018 року ХV Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2018»

запрошує Вас взяти участь у фестивалі-конкурсі,

який пройде в м. Києві

Фестивальна програма «ArtTalentFest-2018» включатиме:

 • Вокальний конкурс;
 • Конкурс інструментальних колективів та солістів;
 • Театральний конкурс;
 • Конкурс театрів мод;
 • Танцювальний конкурс.
 • Для участі у ВОКАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються різно-жанрові художньо-творчі колективи (академічний вокал, естрада, джаз, фольклор, народний спів, авторська пісня та співана поезія), солісти та вокальні ансамблі України, представники країн ближнього та далекого зарубіжжя.

  У конкурсі ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ колективів та солістів можуть брати участь різно-жанрові колективи, оркестри та ансамблі струнних, духових та народних інструментів та солісти.

  Для участі в ТЕАТРАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські театри, театри-студії, творчі об'єднання, театральні колективи будь-яких жанрів і напрямів незалежно від відомчої належності, а також солісти і окремі виконавці.

  До участі в конкурсі ТЕАТРІВ МОД запрошуються театри мод, школи і студії моди, студії костюма, модельні та дизайнерські агентства, інші об'єднання моделювання та конструювання одягу.

  Для участі в ТАНЦЮВАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються хореографічні колективи державних загальноосвітніх установ, установ додаткової освіти, муніципальних установ та інші творчі колективи всіх напрямків танцювального мистецтва.

  У рамках фестивалю пройде творча конференція, на якій керівники колективів зможуть поспілкуватися з представниками журі та оргкомітету, обговорити творчу та організаційну сторони фестивалю. Традиційно на фестивалі буде працюватиме команда професійних фотографів, вестися відео зйомка та пряма трансляція на ПІКУ ТВ виступів учасників фестивалю-конкурсу, під якої буде проводитися онлайн голосування за «Приз глядацьких симпатій».

  Отримати детальну інформацію про фестиваль, скачати Положення, заповнити заявку на участь Ви маєте можливість на сайті arttalentfest.com.ua

  Контактна інформація:

  (067) 549 89 80

  (093) 940 13 18

  Вероніка Кухтіна

  Організатор: ГОТК «Модус-Ніка»

  За підтримки та при сприянні: Першого телевізійного Інтернет каналу України (ПІКУ ТВ);

  Оболонської районної у м. Києві держадміністрації

  Все фестивали  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 09 августа 2018