5547
Фестиваль JoyFest 2018

Фестиваль JoyFest 2018

04 октября — 07 октября 2018
Киев, Украина
Гостиница Крещатик [на карте]
0634504746

Театр для кожного: на Шостому міжнародному театральному фестивалі JoyFest покажуть 20 вистав з України, Італії, Угорщини та Словаччини.

Традиційно вхід на всі вистави та майстер-класи – безкоштовний. Захід відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.

Жовтень – фестивальна пора. Шостий міжнародний театральний фестиваль JoyFest відкриє двері найкращого майданчика Києва – гранд-холлі готелю «Хрещатик» - для учасників та глядачів 4, 5, 6 та 7 жовтня 2018 .

Протягом фестивалю: конкурсні та позаконкурсні вистави від театрів з різних країн, майстер-класи з акторської майстерності, знайомство театральних колективів, обговорення вистав з членами журі (діячі мистецтв з міжнародним досвідом, актори, режисери, педагоги, керівники театрів), нагородження учасників у різних номінаціях. Вхід на фестиваль є безкоштовним для усіх глядачів. Відвідати захід можна без попередньої реєстрації.

«- Другий рік як ми перейшли з трьохденного на чьотирьохденний формат і програма JoyFest стала ще більш насиченою та різноманітною. На наших глядачів чекають дуже яскраві емоції, - розповідає керівник ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест» Ксенія Гончарова. – Цього року ми представимо для широкого перегляду ще більше вистав, ще більше акторськіх тренінгів, великий блок для дитячого та сімейного перегляду та знов розширимо географію учасників. До нас вперше за нашу фестивальну історію приїдуть театральні колективи з Словаччини та Угорщини. І вже вдруге чекаємо гостей з сонячної Італії та Ізраїлю. Нові українські міста теж долучилися до нашого театрального руху. Цього року у JoyFest вперше братимуть участь театри з Луцька та Мелітополя. Ну, і, звичайно, нам дуже приємно, що багато київських учасників вже не один рік поспіль показують свої прем’єри на нашій фестивальній сцені».

За шостирічну історію фестиваль JoyFest у Києві відвідали театри з України (Київ, Донецьк, Дніпро, Харків, Вінниця, Берегово, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернігів та ін.), Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту, Румунії (два театри), Парагваю, Італії, Ізраїлю, Польщі.

Адреса проведення: готель «Хрещатик»; вул. Хрещатик, 14 (ст. м. «Майдан Незалежності»)

Програму #joyfest2018 шукайте на головній сторінці сайту фестивалю.

Організатор: ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест»

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 сентября 2018