5901
Фестиваль JoyFest.Діти 2019

Фестиваль JoyFest.Діти 2019

23 мая — 25 мая 2019
Киев, Украина
Довженко-центр [на карте]

Фестиваль JoyFest.Діти: у травні до Києва з’їдуться найкращі дитячі театри з різних куточків України

Наприкінці травня на столицю чекає справжнє театральне свято для всієї родини: діти гратимуть вистави для дітей, а дорослі даватимуть майстер-класи для юних акторів. Вхід безкоштовний для всіх.

Протягом трьох днів – 23, 24 та 25 травня 2019 року - у Києві пройде вже четвертий фестиваль дитячих театрів JoyFest.Діти. На глядачів чекають конкурсні вистави від кращих дитячих театральних колективів, майстер-класи з акторської майстерності, творчі заняття, розваги.

«- Зараз ми активно приймаємо заявки до участі. Хоча ми недавно оголосили про проведення фестивалю в цьому році, вже виявили бажання приїхати підкорювати нашу фестивальну сцену театральні студії з Вінниці, Харкова, Одеси, декілька театрів з Києва, - розповідають організатори Четвертого фестивалю дитячих театрів JoyFest.Діти Ксенія Гончарова та Дмитро Поліщук. – Це дуже приємно та відповідально. Адже кожного разу ми намагаємося якомога точніше виконати та перевиконати важливі завдання нашого заходу. JoyFest.Діти – це унікальний майданчик для презентації та розвитку дитячих талантів, а також своєрідна платформа для знайомства дитини з театральним мистецтвом. Вхід на фестиваль традиційно безкоштовний, тож ми чекаємо багато маленьких глядачів».

На фестивалі театральні колективи не просто показують широкому загалу та обговорюють з експертами свої вистави, а й діляться між собою досвідом, дізнаються нове на майстер-класах, підвищують рівень своєї театральної майстерності та знайомляться з такими ж веселими і творчими дитячими колективами.

Команда JoyFest запрошує дитячі театральні студії взяти участь у Четвертому фестивалі дитячих театрів JoyFest.Діти, який відбудеться на чудовому перфомативному майданчику Довженко-Центра - Сцені 6.

До участі у JOY FEST.ДІТИ запрошуються театри з будь-яких куточків України та світу, з акторами у віці від 4 до 18 років. Вікові групи учасників поділятимуться на:

- молодшу (4-8 років)

- середню (9-13 років)

- старшу (14-18 років)

Жанр заявлених до участі вистав - не має значення, але перевага надається позитивним роботам, які несуть добро, надію та світло.

Заявки до участі та всі питання з приводу заходу приймаються до 10 квітня 2019 року на електронну адресу: joyfest.info@gmail.com

Форму заявки можна завантажити на сайті фестивалю

Адреса фестивалю: вул. Васильківська, 1 (М. «Голосіївська»), Сцена 6 (6 поверх Довженко-Центру).

Організатор заходу: ГО "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест".

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 марта 2019