4929
Фестиваль Кураж 2021

Фестиваль Кураж 2021

17 апреля — 05 декабря 2021
Киев, Украина
ВДНХ [на карте]

Кураж переноситься! І таке трапляється малята, але це не привід сумувати! Бо ми плануємо вриватись вже в квітні, щоб відкрити такий довгоочікуваний сезон!

Welcome to Rotten Ambar! Маленьку барахолку з відібраними вінтажниками-фірмачами, які привезли на Кураж товари зі всього світу.

Кураж Вінтаж — хедлайнери минулого року: грузинські килими, картини італійських художників, кліпси, порцелянові вази з Японії, годинники наручні / кишенькові / настільні і купу новинок з місцевих барахолок! А ще спеціально до Куражу їде вінтажна біжутерія з Італії. Валізи рвуться, вуса підкручуються і наш flea-man готується до зустрічі, ніби до першого побачення.

YALANZHI — проект української дизайнерки, художниці Юлії Яланжі, який завоював безліч виставок, в тому числі паризьку Maison & Objet. На Куражі YALANZHI представлять колекцію світильників з глини з екологічно чистих матеріалів.

Miracle mirror decor продаватимуть дзеркала, панно в рамі з керамічної плитки, розписані вручну.

Mir-Mar привезе скульптури, антикварний столик, сумки та аксесуари, піджаки чоловічі, жіночі сукні, статуетки, картини, а ще скульптуру Волхвів та маленький фонтанчик афроамериканської жінки з глиняним глечиком.

Зовсім скоро всі вони зберуться на Куражі, і ти приходь

Все, як у старі-добрі: улюблені діджеї, артисти, лекторій, майстер-класи, атракціони, тату-корнер, Rotten Ambar, Синичка та інші довгоочікувані точки збору.

Важливі моменти:

Це квиток на Кураж із відкритою датою, його можна використати для входу на будь-якому Куражі 2021 року.

Квитки можна придбати онлайн та на місці (під час проведення заходу)

Традиційно, 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 апреля 2021