4046
Фестиваль Родина 2021

Фестиваль Родина 2021

Пт, 26 ноября 2021, 19:00
Киев, Украина
МЦКМ [на карте]

Концерт Фестиваль «Родина», присвячений 70-й річниці від Дня народження Назарія Яремчука в Киеве состоится 26 ноября 2021 г, 19:00, МЦКМ (Жовтневий палац).

Цього року виповнюється 70 років від Дня народження Героя України, народного артиста України НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА. З метою вшанування пам’яті видатного співака, в Києві, у Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац) відбудеться Пісенний фестиваль “Родина”, присвячений 70-й річниці від Дня народження Назарія Яремчука, в якому візьмуть участь провідні митці, колективи українського пісенного мистецтва та молоді виконавці.

Ім’я видатного співака Назарія Яремчука – це ціла епоха в українській естраді. Його образ завжди асоціювався із справжнім українцем, для якого найважливішим були родина і Батьківщина. Про доброту, справедливість, високі моральні якості співака ходили легенди, а його талант назавжди вивів його в число перших у вітчизняній естраді. Не зважаючи на те, що Назарій Яремчук пішов з життя, його творчість викликає інтерес у прихильників українського мистецтва. Такі пісні, як “Червона рута”,“Стожари”,”Водограй” і досі залишаються найвідомішими, візитною карткою нашої естради у світі.

У назві фестивалю “Родина” закладені його ідея та зміст, бо саме родина у всій багатозначності цього слова була основою творчості і життя незабутнього Назарія Яремчука і є знаковим поняттям українського суспільства, адже власне з міцної родини складається Україна. Метою фестивалю є, насамперед, не лише відзначення ювілейної події, але і популяризація сучасної національної пісенної культури шляхом передачі естафети мистецтва Назарія Яремчука його послідовникам для збереження духовності в суспільстві.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 октября 2021

Киев - Концерты

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября

​Глеб Самойлов & The Matrixx в Киеве

Центр культуры и искусств НАУ 04 сентября - 04 сентября 19:00

Концерт группы In Extremo в г. Киев

Клуб Bingo 18 октября - 18 октября

Машина Времени. Концерт в Киеве

Дворец Украина 11 ноября - 11 ноября 19:00
Показать все

Киев - Скоро

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все