8393
Концерт ансамбля Калина

Концерт ансамбля Калина

Пт, 28 октября 2016, 19:00
Киев, Украина
Театр оперы и балета для детей и юношества [на карте]
+38 (093) 702 33 96

Калина

Сольний концерт Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамбля «Калина», за підтримки Департамента культури КМДА з програмою «Калина це вся Україна — піснях, танцях, музиці».

Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина» — це справжній феєрверк жанрового симбіозу — народної музики, хорового співу та хореографії. Ансамбль «Калина» — лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Йому аплодували глядачі Іспанії, Голландії, Бельгії, Німеччини, Китаю, Кореї, Індонезії, Чилі, Іспанії, Франції, Єгипту, Ізраїлю, Італії та багатьох інших країн світу.

Засновник та художній керівник ансамблю «Калина» — видатний український балетмейстер, заслужений діяч мистецтв України Валерій Дебелий, який своїми унікальними постановками як в Україні, так і закордоном, сприяв збереженню, розвитку та популяризації українського національного мистецтва на світовому рівні.

Програма, що буде представлена глядачам, презентує фольклор майже всіх регіонів України — від західних земель до центральних та східних регіонів. Унікальність пластичного рішення хореографії відносно музичної драматургії творів, збереження специфічного штриха в оркестровому та вокальному жанрах, костюмів кожного регіону, образність акторської майстерності — це ті категорії, що суттєво відрізняють ансамбль «Калина» від інших колективів України.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 августа 2016

Киев - Концерты

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября

​Глеб Самойлов & The Matrixx в Киеве

Центр культуры и искусств НАУ 04 сентября - 04 сентября 19:00

Концерт группы In Extremo в г. Киев

Клуб Bingo 18 октября - 18 октября

Машина Времени. Концерт в Киеве

Дворец Украина 11 ноября - 11 ноября 19:00
Показать все

Киев - Скоро

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все