56
Концерт Джаз на Пляжі — Andrey Chmut Band

Концерт ​Джаз на Пляжі — Andrey Chmut Band

Ср, 28 июля 2021, 20:00
Киев, Украина
Perfect Place [на карте]

Джаз на Пляжi — Oleksiy Bogolyubov Quartet feat. Ira Dubenko

Увага! З технічних причин концерт перенесено на 28 липня. Всі придбані квитки залишаються дійсними. В разі якщо нова дата вам не підходить, квитки можна повернути, чи обміняти на інший концерт літнього сезону.

Можна відчувати ностальгію навіть за тим часом, якого — у силу обставин — не можеш пам’ятати. Але ця епоха живе — у розповідях, спогадах, журнальних вирізках, кінокартинах, і, звичайно, у музиці. Вона хвилює, бентежить та малює в уяві найрізноманітніші картини.

Oleksiy Bogolyubov Quartet проведе музично-часовий експеримент. Виконавці зіграють відомі мелодії з популярних американських мюзиклів 40-х років у незвичному аранжуванні. Вони викличуть холодок по шкірі під музику з фільму Незвані — одного з перших містичних голівудських мюзиклів; сповнять жагою до пригод під композиції з фільму Дорогою до Ріо, та подарують чуттєву ніжність пісень сучасної джазової виконавиці Есперанси Спалдінг.

Олексій Боголюбов — джазовий піаніст та композитор. Грав з Gregory Boyd (Denmark), George Stavroulakis (Greece), Alex Fantaev (Izrael), Sandy Winarta (Indonesia) та багатьма іншими світовими та українськими музикантами.

Його найвідоміший альбом — Trajectory of Mood, музика для якого народилася після подорожей в Антарктиду, Карибські острови та Америку, і стала своєрідною збіркою музичних історій з різних куточків світу.

Музичну програму Олексій Боголюбов виконає із квартетом, у складі якого також:

  • Єкатерина Перекопська — скрипка
  • Ярослав Товарянський — контрабас
  • Ярослав Борис — ударні

Голосом вечора стане Ірина Дубенко — джазова вокалістка та композитор. Нестандартний тембр і володіння різноманітними стилями робить музику у виконанні Ірини чимось справді новим і незрівнянним.

Чарівності концерту додасть сама локація — Perfect Place, де блиск в очах поєднується із відблисками сонця на Дніпрі.

Дозвольте музиці огорнути вас хвилею ностальгії, краси та стилю! Концерт відбудеться 28 липня у Perfect Place – найзатишнішому куточку Венеційського острова. Початок о 20:00.

Квитки- 300 - 700 грн© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2021

Другие города

16 июня
Киев
Perfect Place
18 июня
Киев
Perfect Place
30 июня
Киев
Perfect Place
21 июля
Киев
Perfect Place
27 августа
Киев
Perfect Place