32
Концерт Джаз на Пляжі — Ingrid Arthur

Концерт ​Джаз на Пляжі — Ingrid Arthur

Пт, 18 июня 2021, 20:00
Киев, Украина
Perfect Place [на карте]

Джаз на Пляжі — Ingrid Arthur (USA)

Подаруйте собі зустріч з живою легендою, володаркою одного з найсильніших голосів в історії Soul-музики. Учасниця культової групи The Weather Girls, співавтор хіта It's Raining Man, госпел-діва з США, 3-х кратна співволодарка Grammy, Інгрід Артур, представить в Києві концерт-присвяту «королеві Соулу» Ареті Франклін.

Пісні Арети Франклін стали справжніми гімнами покоління і надихнули тисячі жінок-музикантів. Вона записала понад 50 альбомів, ставши найбільш записуваною поп-артисткою 60-х. В її «багажі» 20 премій Ґреммі, 75 мільйонів проданих дисків... Арета стала першою жінкою в історії, чий портрет з'явився в «Залі Слави Рок-н-Роллу».

Інгрід Артур розпочала свою музичну кар'єру саме під впливом творчості Арети. Перший успіх прийшов до неї у 80-х, вона записалася в альбомі матері Вітні Г'юстон (Циссі Г'юстон). Вона ділила сцену із дворазовою володаркою Ґреммі за найкращий соул-альбом Tramaine Hawkins, «Першої Леді госпел» Shirley Caesar (володаркою 11 Ґреммі) і «Мамою чорного госпелу» Dorothy Norwood (володаркою 9 Ґреммі) і давала світові гастролі з всесвітньо відомим Оркестром Джеймса Ласта (автора більш ніж ста альбомів класичної та сучасної музики). Увійшовши до складу легендарних The Weather Girls Інгрід записала 2 альбоми: «Totally Wild» і «Woman I Am». А в останні роки вона зосередилася на написанні авторської музики та є керівником хору The Black Gospel Voices of America.

Квитки - 400 - 900 грн© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2021

Другие города

16 июня
Киев
Perfect Place
30 июня
Киев
Perfect Place
21 июля
Киев
Perfect Place
28 июля
Киев
Perfect Place
27 августа
Киев
Perfect Place

Киев - Концерты

Концерт группы In Extremo в г. Киев

Клуб Bingo 18 октября - 18 октября

Машина Времени. Концерт в Киеве

Дворец Украина 11 ноября - 11 ноября 19:00

Poets of the Fall в Києві

Клуб Bel étage 01 декабря - 01 декабря 20:00
Показать все