100
Lords of the Sound в Києві

Lords of the Sound в Києві

Чт, 27 июля 2017, 20:00
Киев, Украина
Клуб Bel étage [на карте]
(044) 223 00 66

Viking Music

27 липня 2017 року о 20:00 в концертному клубі Bel Etage оркестр Lords of the Sound задовольнить потреби шанувальників історичної та міфологічної тем у кіно, серіалах та комп’ютерних іграх у новій програмі Viking Music.


Відомий український симфонічний оркестр Lords of the Sound у травні презентував свою нову програму, яка суттєво відрізняється від їх постійного репертуару. Музиканти вирішили змінити вектор з саундтреків класичного кіно та створили «Viking Music» для геймерів, шанувальників історичних фільмів, прихильників вікінгів та фентезі. Міфологія, скандинавські мотиви та магічність сплітаються в героїчній, красивій музиці у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound. І через високий попит та інтерес у глядачіві організатори проводять третій концерт в Києві 27 липня!

Тема Вікінгів є досить популярною у сучасних комп’ютерних іграх, кіно та серіалах. Але програма Viking Music об’єднує також в собі музику з близьких за жанром проектів:

Vikings

Warcraft

Game of Thrones

Ведьмак

World of Warcraft

Skyrim

Assassin’s Creed

Lord of the Rings та багато ін.

Програма Viking Music містить епічну, винятково потужну музику. Купуйте квитки на концерт 27 травня в клубі Bel Etage, а добірні саундтреки про свободолюблячих шукачів пригод та небезпечні подорожі надихнуть вас на подвиги, а також нададуть сил для звершень.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.

Продюсер: Андрій Новаторов.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 июля 2017

Другие города

31 июля
Одесса
Театр им. М. Водяного
27 августа
Одесса
Театр им. М. Водяного
01 августа
Одесса
Зеленый театр
02 августа
Одесса
Зеленый театр
23 сентября
Минск
Prime Hall
01 октября
Киев
Национальная опера Украины
14 октября
Харьков
Дворец студентов НЮУ