7
​ВІДКРИТТЯ НЕДІЛЬНОЇ КІНОЗАЛИ історичного кіно в Київській фортеці

​ВІДКРИТТЯ НЕДІЛЬНОЇ КІНОЗАЛИ історичного кіно в Київській фортеці

Вс, 02 октября 2016, 15:00
Киев, Украина
НІАМ "Київська Фортеця" [на карте]

ВІДКРИТТЯ НЕДІЛЬНОЇ КІНОЗАЛИ історичного кіно в Київській фортеці

2 жовтня о 15.00

Розповідає в.о. Гендиректора НІАМ «Київська фортеця» Оксана Новікова-Вигран:

«Відтепер кожної неділі о 15.00 в Київській фортеці кияни та гості міста зможуть подивитися документальні та художні фільми на історичну тематику, зокрема, фільми з переліку тих, які було представлено на Міжнародних фестивалях історичного кіно в Київській фортеці. Цей фестиваль щорічно проходить у квітні в старовинних стінах Київської фортеці. В кінозалі також знаходиться музейний буккросинг, де бажаючі мають можливість у затишній атмосфері почитати книжку, що є в наявності, а також принести свої книжки на обмін, щоб взяти книжки почитати додому»

Відкриття кінозали відбудеться 02 жовтня о 15.00

Вартість квитка на перегляди Недільної кінозали: 25 грн. - для дорослих, 20 грн. - для дітей

Першим фільмом, показаним в рамках роботи недільної кінозали буде фільм Івана Канівця «Тризуб Нептуна». Фільм – дуже актуальний, адже присвячений історії Криму і розповідає про боротьбу українців за створення власного флоту в Севастополі у 1917-1918 рр.

Іван Канівець - дуже талановитий український режисер, який працює в жанрі кінодокументалістики, викладач Київського Національного Університету Театру, Кіно і Телебачення ім. Карпенка-Карого. Іван Канівець вже двічі очолював журі Міжнародного фестивалю історичного кіно – в 2014 і в 2015 роках.

Надалі слідкуйте за програмою показів на сторінках Київської фортеці в соцмережах

Адреса заходу: Київська фортеця, камінна зала (капонір №2), вул. Госпітальна 24а, вхід з бул. Лесі Українки між будинками 12 і 14© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 октября 2016

Киев - Скоро

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все