29
Концерт Марии Чайковской

Концерт Марии Чайковской

Пт, 14 октября 2016, 19:30
Луцк, Украина
Дворец культуры [на карте]
063 733 22 28

Вперше Марія Чайковська подарує Луцьку вечір ліричної сповіді, на яку запрошує кожного вже 14-го жовтня!

Зірка інтернет-простіру, блискуча піаністка, автор пісень-хітів вірусно захопивших серця мільйонів слухачів по всьому світу Марія Чайковська вперше відвідає місто Луцьк з акустичним концертом. Співачка зіграє за роялем свою нову ексклюзивну сольну програму, у якій поєдналися найкращі пісні із трьох музичних альбомів, а також прем'єри, об'єднані особливим ліричним відчуттям, притаманним тільки їй.

Про Марію Чайковську публіка дізналася в 2011 році, коли вийшов її перший альбом «Из тишины». Слухачі одразу виділили її пісні з чисельного багатоголосся популярної музики. Марія Чайковська взяла щиру і чисту ліричну ноту, яка давно стала рідкістю.

У 2013 році в мережі з'явилася пісня «Эхо тысячи вокзалов», написана спільно з автором-виконавцем Гушей Катушкіним і мала величезний успіх, стала справжнім інтернет-хітом, потрапила на радіо та телеканали. Їх співтворчість закріпилася в дуетному акустичному альбомі «Красота13».

У 2014 році Марія стала більше виступати зі своєю групою. Нове звучання знайшло відображення на альбомі «Целуй меня», презентації якого з аншлагами пройшли минулої осені 2015 року у багатьох містах України та світу.

Пісні Марії Чайковської - це уособлення музичної гармонії, чуттєвої естетики і неймовірного таланту. Сольна глибока, інтимна програма, яку підготувала Марія не залишить байдужим жодного слухача.

На концерті ви почуєте проникливий голос, глибокі авторські вірші та неймовірні фортепіанні аранжування з класичними, джазовими та імпресіоністичними відтінками. Пориньте у довірчу розмову з артистом, у незабутню зустріч людей, які відчувають й не бояться про те говорити.

Візьміть собі ту особисту атмосферу свята, в яке перетворюється кожен концерт тендітної української русалоньки з голосом ангела.

14 жовтня, 19:30, Палац Культури (вул.Б.Хмельницького, 1).

Квитки від 60 до 200 грн.

Придбати можна в Палаці Культури.

Звертайтеся з 26 вересня з 12:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 сентября 2016

Другие города

07 октября
Днепр
Поплавок
08 октября
Запорожье
Филармония
12 октября
Львов
Львівський Палац Мистецтв
13 октября
Ровно
Будинок Культури
19 октября
Самара
Клуб "Конь В Пальто"
20 октября
Ижевск
Пинта Бар (ТРК Петровский, 1 этаж)
21 октября
Пермь
Клуб "Нева"
22 октября
Челябинск
Клуб "Пьяный страус"
17 ноября
Санкт-Петербург
Клуб «Космонавт»
20 ноября
Москва
Клуб RED
25 ноября
Харьков
Дворец студентов НЮУ
08 декабря
Одесса
Одесса
18 февраля
Баку
Баку
08 марта
Киев
Клуб АТЛАС
07 апреля
Санкт-Петербург
Клуб «Космонавт»
09 апреля
Москва
Клуб RED