47
Афіша червень 2021. Театр Воскресіння

Афіша червень 2021. Театр Воскресіння

05 июня — 28 июня 2021
Львов, Украина
Театр Воскресіння [на карте]

Львівський академічний театр Воскресіння

репертуар на червень 2021 року

Поїзд зі Львова

Вистава побудована на ретро-музиці 20-40-их років 20 ст. Львова. У виставі звучить жива музика і живе виконання пісень акторами театру. Ностальгічні спогади двох старших людей про події, які відбувались в 20-40 роках у Львові. Ці спогади і світлі, оскільки вони були тоді молодими, і водночас гіркі, тому що їх торкнулась тоді війна і переселення на польські землі, а також в Сибір. Вистава – це потяг в минуле, яке дуже насичене активними подіями того часу, які виражені в жанрі зйомок німого фільму. Глядач почує чудові пісні того часу, побачить видовищні сцени, які насичені пластичними акторськими номерами.

Вистави відбудуться: 5 та 6 червня о 18.00

Ціна квитків: 200 грн.

ПРЕМ’ЄРА
Карпатські візерунки

Вулична вистава створена на основі карпатських легенд. Це запальна, видовищна феєрія, яка виконується акторами на ходулях. Будуть представлені танцювальні, хореографічні композиції етнічної Буковини, Гуцульщини та Бойківщини. Таємнича атмосфера вистави перенесе глядача в певний часовий простір, де царюють духи вогню, води і небес.

Підходить для сімейного перегляду.

Вистава відбудеться 12 червня о 18.00 в дворику Львівської Ратуші

«Образ речей» Н.ЛаБут екскурсія в почуття

Режисер: Алла Федоришина, Заслужена артистка України

ПРЕМ”ЄРА
«Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»

Комедія

Режисер – Ігор Задніпряний.

Художник – Ірина Задніпряна.

Ролі та виконавці:

Бальдовіно - Петро Микитюк (Заслужений артист України).

Агата – Марія Ковалик, Віра Ціхацька.

Фабіо – Володимир Губанов (Заслужений артист України).

Маддалена – Тетяна Ткаченко, Наталія Марчак.

Мауріціо – Олександр Чекмарьов, Юрій Пилипчук.

Священик – Володимир Чухонкін, Тарас Юричко.

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель-арте.

П’єса з маловідомих і малопопулярних за межами Італії, на відміну від «Шість персонажів в пошуках автора» і «Генріха 4». В Україні ще не ставилася в жодному театрі. Прем’єра першої постановки відбулася в листопаді 1917 року в Туріні. В Італії п’єса досить популярна, ставиться часто, в 60-70-х було знято кілька художніх фільмів за її мотивами.

Піранделло – один з найвпливовіших драматургів Італії 20-го століття. Видатний теоретик театру, засновник впливого напрямку «театр гротеску». Лауреат Нобелівської премії з літератури 1934 року за «творчу сміливість у відродження сценічного і драматургічного мистецтва».

«Соціальна маска» - провідна тема творчості Піранделло. Відштовхуючись від цього, був обраних художній прийом – стилізації вистави під «театр масок», під традиційний італійський народний «театр дель арте».

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням.

За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Вистава відбудеться 13 червня о 18.00

Ніч для жінок в театрі Воскресіння

Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100% драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава "Ніч для жінок". Ця п'єса відома світовому глядачеві за багаточисельними постановками, які незмінно б'ють усі рекорди щодо популярності. До речі, в 2001 році вона була нагороджена вищою театральною премією Франції "Мольєр".

Шестеро безробітніх друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу-закрився єдиний роботодавець міста-металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво... На очах здивованої публіки "робітники від верстату"перетворюються на "аполонів стриптизу".

Вистави відбудуться 19 та 20 червня 0 18.00

Ціна квитків: 200грн.

«Феромони в повітрі – кохання на порозі»
Н.ЛаБут написав п’єсу в 2001 році.

Адам молодий студент Мідвестернського університету. Щоб якось покращити своє матеріальне становище, він влаштовується охоронцем в місцевий музей мистецтв. Тут він знайомиться зі студенткою Евелін, яка просто схиблена на мистецтві, свободі і сексі. Молоді люди проводять багато часу разом, і дівчина кардинально змінює життя Адама. Хлопець переконаний, що дівчина позбавляє його багатьох комплексів, чим робить його абсолютно іншою людиною, здатним отримувати задоволення від свого життя. Однак його найкращі друзі вороже налаштовані проти неї і вважають, що дівчина псує йому життя.

В п’єсі автор зачіпає багато спірних тем і питань відносно життя, мистецтва, речей, людей, образів, предметів.

Вистава відбувається в малому залі театру Воскресіння

Вистави відбудуться 27 та 28 червня о 18.00

Квитки в касі театру Воскресіння.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 июня 2021

Львов - Скоро

Показать все