22
Цикл фортепіанних сонат. Львівська філармонія

Цикл фортепіанних сонат. Львівська філармонія

Чт, 20 октября 2016, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

Цикл фортепіанних сонат Вольфганга Амадея Моцарта

Соната для фортепіано № 4 Мі-бемоль мажор

Соната № 5 Соль мажор

Соната № 6 Ре мажор

Етелла Чуприк невипадково вирішила відзначити присудження їй звання Народної артистки України виконанням всіх сонат Моцарта. Вже багато років піаністка звертається до історичних програм, продовжуючи славну традицію метрів романтичної доби. Сонати Моцарта – не просто наступний щабель у її творчому сходженні. Це той найвищий іспит на художню зрілість, та амбітна вершина кожного справжнього музиканта, осягнути яку можна, лише пройшовши довгий і складний шлях мистецького самовдосконалення.

Етелла Чуприк розповіла, що вибору творів для цього концерту насправді передував довгий шлях. «Для того, щоби зіграти цикл сонат Моцарта, я мала пройти велику школу. Спочатку зіграти сонати Баха, потім Бетховена, щоби торкнутися генія», – зазначила піаністка. Вона розповіла, що музика, обрана для концерту, надзвичайно складна та насичена – якщо у Баха та сама концентрація вкладалась у 2,5, максимум у 4 хвилини, то твори Моцарта розгортаються на 15 хвилин , тому вони більше вимагають від виконавця.

Етелла Чуприк додала, що сонати Моцарта – це вічне перебування у світлі і радість життя. Вона зазначила, що це важко пояснити словесно – найкраще відчути. «Часом у мене не такий настрій буває – і я сідаю грати твори Моцарта. І після цього мені знову хочеться жити. Музика цього композитора – це музика світла, чистоти та радості, які так необхідні людині», - пояснила піаністка.

Етелла Чуприк – фортепіано

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 40, 60, 80, 100 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 октября 2016

Львов - Концерты

Показать все