112
Дмитро Чоні. Фортепіанний речиталь

Дмитро Чоні. Фортепіанний речиталь

Пт, 05 января 2018, 18:00
Львов, Украина
Театр ім. Лесі Українки [на карте]
(032) 233-31- 88

Дмитро є лауреатом більш ніж п’ятнадцяти міжнародних конкурсів. З-поміж них - премії на найпрестижніших конкурсах: Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччіо Бузоні (Італія, 2017), Міжнародний конкурс пам'яті Володимира Горовиця (Україна, 2017), Міжнародний конкурс піаністів в Сан-Марино (Сан-Марино, 2016), а також: 1-а премія Міжнародного конкурсу піаністів «San Sebastian City» (Іспанія, 2017), 1-а премія Міжнародного конкурсу піаністів «Stefano Marizza» (Італія, 2016), 1-а премія Міжнародного конкурсу піаністів «Tribute to Jurica Murai» (Хорватія, 2016), 1-а премія та Гран-прі Міжнародного конкурсу піаністів «Ville de Gagny» (Франція, 2013), 1-а премія Міжнародного конкурсу піаністів ім. Алємдара Караманова (Крим, 2009).

Восени 2017 року Дмитро отримав «Артуро Бенедетті Мікеланджелі Приз» - головну нагороду виняткової Академії Піаністів в м. Еппан (Італія), де переможця протягом концертів обирала публіка.

Молодий піаніст успішно співпрацює з різноманітними оркестрами та дириґентами. Він мав чимало блискучих виступів із Симфонічним Оркестром Республіки Сан-Марино під орудою дириґента Ф. Оммассіні, із Національним Симфонічним Оркестром України під орудою В. Сіренка та В. Протасова, Тамбовським Філармонічним Оркестром під орудою М. Лєонтьєва, Рівненським Філармонічним Камерним Оркестром та Камерним Оркестром Collegium Musicum Lviv під орудою І. Остаповича, Вараждінським Камерним Оркестром та багатьма іншими.

Дмитро є стипендіатом і постійним учасником Міжнародної Музичної Академії у Князівстві Ліхтенштейн. Також Дмитро отримує майстер-класи у видатних музикантів нашого часу, таких як Аріє Варді, Сєргєй Бабаян, Клаус Хельвіґ, Ґрігорій Ґрузман, Акуілес делле Віньє, Яков Касман, Оксана Яблонська та інші.

Талановитий музикант глибоко зацікавлений камерним музикуванням та є блискучим ансамблістом. Він навчається у відомого піаніста, колишнього учасника «Trio Parnassus» проф. Чіа Чоу. Дмитро брав участь у майстер-класі з віолончелістом Адріаном Бренделем, а також у міжнародних проектах камерної музики “Colluvio” у Австрії та “Zeist Music Days”- Chamber Music Festival & Master classes у Нідерландах, де він мав змогу отримати уроки у відомих музикантів, зокрема в учасників Єрусалимського Квартету та скрипаля Марка Данеля.

Дмитро виконує численні сольні речиталі, концерти камерної музики та концерти з оркестром у різноманітних залах Європи та Америки. Піаніст виступав на фестивалях “Kissinger Sommer Festival” у Німеччині, “Next Generation - Classic Festival Bad Ragaz” у Швейцарії, “Harmonie Starego Miasta” у Польщі та “Київські Літні Музичні Вечори” в Україні. Особливо значущими для Дмитра були сольні виступи у всесвітньо відомому Театро «Колон» в Аргентині та на престижному фестивалі “Kissinger KlavierOlymp” у м. Бад Кіссінґен, Німеччина, де піаніст дав сольний концерт.

Тільки один концерт у Львові

Програма:

Й.С.Бах-Ф.Бузоні - Хоральна прелюдія “Nun komm' der Heiden Heiland” BWV 659

Л. ван Бетховен - Соната для фортепіано №26 мі-бемоль мажор, оп.81а

О.Скрябін - Фантазія сі мінор, оп.28, Поема “Vers la flamme”, оп.72

С.Рахманінов - 2 музичні моменти

Ф.Ліст - “Женевські дзвони”, Сонет Петрарки №104

А.Хінастера - Соната №1, оп.22

В.Вишинський - Кітч-музика

Квитки незабаром.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 октября 2017

Львов - Концерты

Показать все