51
Фестиваль Падеревського. Львівська філармонія

Фестиваль Падеревського. Львівська філармонія

Пн, 14 ноября 2016, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

Концерт Кшесіміра Дембського, Анети Лукашевіч та Академічного оркестру INSO – Львів під батутою Володимира Сивохіпа за участю молодих музикантів з Польщі та України

Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського» у Львові вже встиг стати однією із найважливіших культурних подій України. Головною ідеєю його п’ятої едиції є популяризація польської культури та ознайомлення із репертуаром національної музичної скарбниці на найвищому, світовому рівні. Традиційним, невід’ємним і надзвичайно важливим елементом програми кожного з фестивалів є включення до репертуару шедеврів української класики, а також різні форми співпраці та творчого єднання українських і польських митців на сцені у Львові.

П’ятий, ювілейний, фестиваль поєднає видатних польських артистів з відомими українськими музикантами, виняткових друзів нашого фестивалю з визнаними у світі майстрами, які ще не мали нагоди виступити на нашому фестивалі.

Вперше за історію фестивалю відбудеться повернення опери «Манру» І. Я. Падеревського на Львівську сцену. Понад сто років тому саме звідси єдина опера композитора помандрувала до США і була виставлена в Метрополітен-опера в Нью-Йорку. Нова концертна версія твору, яку реалізував Єжи Максимʼюк, буде виконана під батутою Маестро з Академічним симфонічним оркестром Львівської обласної філармонії і Галицьким академічним камерним хором. Сольні партії доручено найкращим солістам-вокалістам з Польщі, визнаним у цілому світі виконавцям цієї складної музики, що рідко звучить. Спільна постановка і виконання є результатом співпраці між артистами та організаторами, що триває протягом кількох років.

Також, уже традиційно, відбудеться вручення Відзнаки PADEREWSKI – бронзові статуетки отримають особи або організації, що винятково проявили себе у діяльності на користь українсько-польського поєднання, промоції і популяризації творчості І.Я.Падеревського та промоції польської культури загалом.

Організовуючи п’ятий, ювілейний фестиваль, ми знову прагнемо засвідчити добросусідські стосунки між нашими країнами. Ідея створення мистецької події, пов’язаної з іменем Ігнація Яна Падеревського – видатного піаніста, композитора, політика і доброчинця – й надалі служить нагодою взаємного культурного збагачення двох народів, польського та українського, що видається сьогодні особливо важливим та актуальним.

Ми переконані, що участь видатного Маестро Єжи Максим’юка і таких знаменитостей, як Лєшек Можджер, Кшесімір Дембський, Кароль Радзівоновіч, Анета Лукашевіч, визнаних і улюблених українських музикантів: Маріанни Гумецької, Наталії Мартинової, струнного квартету «Фенікс», які разом з Академічним симфонічним оркестром Львівської обласної філармонії та Галицьким академічним камерним хором творитимуть на сцені Фестивалю 2016 року, зробить ювілейний фестиваль пам’ятним і цікавим для публіки.

Польсько-українська фундація імені

Іґнація Яна Падеревського

Анети Лукашевіч – мецо-сопрано

Кшесімір Дембський – скрипка

Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів»

Володимир Сивохіп – диригент

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 50, 70, 90, 110 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46


© md-eksperiment.org© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 октября 2016

Львов - Концерты

Показать все