5821
Фестиваль Золотий лев 2019

Фестиваль Золотий лев 2019

28 сентября — 06 октября 2019
Львов, Украина
Львов [на карте]

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев - 2019»

У 2019 році міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев -2019», на якому презентуватимуть свої вистави театри з різних країн світу, відбудеться з 28 вересня по 6 жовтня. Оскільки цей фестиваль є ювілейним – 30 років, тому на фестивалі будуть поєднані сценічні та вуличні театри.

Традиційно фестиваль відкриється урочистою карнавальною ходою. Цей фестиваль буде вперше об’єднаний за жанрами вулиці і сцени, будуть привезені останні прем’єри відомих режисерів, формування яких, як митців відбувалися саме на нашому фестивалі. Зокрема це Єжи Зонь (Польща), Атіла Віднянський (Угорщина), Автанділ Варсімашвілі (Грузія), Якуб Видрал (Чехія), Станіслав Мойсеєв (Україна), Дмитро Богомазов (Україна) та ін.

Відкриття фестивалю відбудеться 28 вересня о 16.00 маштабною карнавальною ходою за участю театрів України, Польщі, Чехії, США.

Далі впродовж дев’яти днів львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватись неймовірним мистецьким дійством на площах Львова та в приміщеннях Львівських театрів. З детальною програмою можна ознайомитись на сайті театру або ж взяти програму в Львівському академічному театрі Воскресіння.

Також в рамках фестивалю відбудеться конференція-семінар на тему «Етнічність театру в Європейському просторі» за участю продюсерів, директорів міжнародних фестивалів, режисерів та критиків. Модератори програми: Szasz Zsolt – продюсер, актор, редактор журналу «Szcenarium», директор фестивалів Угорщини; Ярослав Федоришин – Заслужений діяч мистецтв України, директор-художній керівник Львівського академічного театру Воскресіння, директор міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев»; Pino Di Buduo - директор театру «Потлах», директор міжнародного театрального фестивалю «Лабораторій та Практик» (Італія).

Сьогодні Львів робить великі кроки, щоб досягнути рівня туристичних центрів Європи, таких як Прага, Будапешт, Краків… Така подія як Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» за оцінкою Дж. Елсома, почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, «дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів Львова. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури».

Отож, щиро запрошуємо всіх до Львова на цей тиждень, щоб насолодитись неймовірним мистецтвом світових шедеврів і поринути в надзвичайну атмосферу театрального дійства.

Квитки продаються в театрі Воскресіння, в театрах, де відбуватимуться вистави.

Телефон для довідок: 2616310, 0962207433

Фестиваль відбувається під патронатом Міністра культури України Євгена Нищука та за підтримки ЛМР.

Програма міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев -2019» 28 вересня – 6 жовтня

Цього року міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев" святкує свій ювілей - 30 років! Фестиваль відбудеться у Львові з 28 вересня по 6 жовтня. З нагоди ювілею фестиваль буде об'єднаним за жанрами сценічного та вуличного мистецтва. Цього року на фестивалі будуть представлені вистави світових режисерів, формування яких як митців починалося саме з "Золотого лева". Квитки продаватимуться у театрах Львова

28 вересня 16.00-17.00 Карнавальна хода за участю театрів України, Польщі, Чехії, США (пл. перед

Львівським Національним університетом ім. І.Франка– вул.Гнатюка – просп. Свободи – пл. перед Оперним театром).

18.00 Херсонський академічний театр ім.Куліша, вистава «Межа, або У контейнері» К.

Кеяну в постановці Раду Гілаш (Львівський академічний театр Воскресіння: м.Львів, пл.ген.Григоренка,5)

20.00 Театр КТО (м.Краків, Польща), вистава «Перегрінус» в постановці Єжи Зоня ( пл. перед Львівською оперою)

29 вересня

16.00Київський академічний театр ляльок «Як загинув Гуска» в постановці О.Дмітрієвої

(Львівський академічний театр Воскресіння: м.Львів, пл.ген.Григоренка,5)

18.00 Світовий клоун Jeff Hess (США), вистава “Born to be Wild” (Перший український театр: м.Львів.вул.Гнатюка, 11)

20.00 Театр “VOSA” (м.Прага, Чехія), вистава «Куля» в постановці Якуба Видри (пл. перед Львівською оперою)

30 вересня

17.00 Театр Otwarta Pracownia (Польща-Німеччина-Україна), вистава «Незнайома. Грецька трагедія» Й.Опарек в постановці С.Милека (Львівський академічний театр Воскресіння: м.Львів, пл.ген.Григоренка,5)

18.00 Дикий театр (м.Київ, Україна), прем’єра вистави «Оліанна» в постановці С.Мойсеєва

(трамвайне ДЕПО: перехрестя вул.Вітовського, вул.Сахарова, вул.Героїв Майдану)

19.00 Дунайський театр (м.Вац, Угорщина) вистава «Дядя Ваня» А.Чехов в постановці Я.Федоришина (Перший український театр: м.Львів.вул.Гнатюка, 11)

1 жовтня

11.00 Конференція-семінар на тему «Едентичність театру в Європейському просторі» за участю продюсерів, директорів міжнародних фестивалів, режисерів та критиків. Модератори програми: Szasz Zsolt – продюсер, актор, редактор журналу «Szcenarium», директор фестивалів Угорщини; Ярослав Федоришин – Заслужений діяч мистецтв України, директорхудожній керівник Львівського академічного театру Воскресіння, директор міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев»; Pino Di Buduo - директор театру «Потлах», директор міжнародного театрального фестивалю «Лабораторій та Практик» (Італія).

17.00Львівський академічний театр Леся Курбаса, вистава«Перехресні стежки» І.Франко, в постановці І.Уривського (Львівський академічний театр Леся Курбаса: м.Львів, вул. Л. Курбаса, 3)

19.00 Львівський академічний духовний театр Воскресіння, прем’єра вистави «Серпень. Графство Осейдж» Т.Леттс в постановці А.Федоришиної (Львівський академічний театр Воскресіння: м.Львів, пл.ген.Григоренка,5)

2 жовтня

18.00 Творчий вечір-зустріч з литовським актором театру Е.Нєкрошуса Владасом

Багдонасом (Львівський академічний театр Воскресіння: м.Львів, пл.ген.Григоренка,5)

19.00 Київський театр на Подолі, вистава «Хіба ревуть воли як ясла повні» В.Жежера за романом П.Мирного в постановці В.Малахова (Театр Лесі:вул..Городоцька, 36)

22.00 Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені

Тараса Шевченка (Продюсерський проект Сергія Проскурні), монодрама «Елеонора» Ґіґо Де

К”яра в постановці С.Проскурні (Львівський національний театр опери та балету: м.Львів, пр. Свободи, 28; кількість місць обмежена)

3 жовтня

18.00 Національний Будапештський драматичний театр (Угорщина), вистава «Психея» в постановці А.Віднянського (трамвайне ДЕПО: перехрестя вул.Вітовського, вул.Сахарова, вул.Героїв Майдану)

4 жовтня

20.00 Тбіліський державний академічний російський театр ім. А.С. Грібоєдова (Грузія) вистава «Шинель.»М.Гоголь в постановці Автанділа Варсімашвілі (Театр Лесі:

вул..Городоцька, 36)

5 жовтня

17.00 Вільний театр Грузії, вистава «Загнаних коней стріляють, чи не так» Х.Маккой в постановці Автанділа Варсімашвілі (Театр Лесі:вул..Городоцька, 36)

19.00 Київський національний театр ім.І.Франка вистава «Коріолан» в постановці Д.Богомазова (Національний театр ім.М.Заньковецької: м.Львів, вул.Лесі Українки, 1)

6 жовтня

20.00 Львівський академічний театр Воскресіння «Вогняне шоу» в постановці Я.Федоришина (пл. перед Львівською оперою)

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 июля 2019