66
Концерт Francis Goya

Концерт Francis Goya

Вт, 08 ноября 2016, 19:00
Львов, Украина
Театр оперы и балета [на карте]
093-274-54-94

Концерт Francis Goya у Львові у приміщенні оперного театру 8 листопада 2016

Найромантичніший гітарист світу Francis Goya виконує композиції з українськими мотивами Епітети та порівняння, якими нагороджує Френсіса Гойю світова музична критика, неможливо перерахувати, і всі вони зводять талант музиканта в чудову, чи не абсолютну ступінь. І з цим неможливо не погодитися - варто хоча б раз побувати на його живому виступі. Композиції Гойї сповнені магії, лірики, ніжності, сонця і тієї ностальгії по прекрасному, яку відчуває будь-яка людина. «Nostalgia» - саме так називається перший сингл гітариста, який опанував серцями мільйонів людей, потрапив в топ хіт-парадів багатьох країн і зробив гітариста зіркою світового рівня. Це був перший колосальний успіх.

З тих пір, Френсіс Гойя записав ще 35 альбомів, більшість з яких стали «золотими» і «платиновими» і визнані перлинами світової інструментальної музики. Під його «Besame mucho» закохується і плаче, сміється і сумує не одне покоління. Альбоми Френсіса Гойї продані тиражем понад 28 мільйонів примірників! Це неймовірне досягнення і визнання талантів гітариста-композитора. Френсіс Гойя - автор безлічі суперхітів, які на слуху у мільйонів людей в усьому світі. «Nostalgia», «Woman in love», «Besame mucho», «Historia de un amor», «Everything», «I do I do it for you», «I will always love you», «Emanuelle», «Killing me softly»,«Georgia on my mind»,«Memories»,«Melodia» - ці суперпопулярні композиції відомі всім, навіть тим, хто не знає ім'я їх автора!

Гойя зробив музику головною справою свого життя і пропагує любов до неї не тільки як виконавець. Він спеціально створив фонд, який допомагає відкривати нові таланти серед дітей та підлітків з неблагонадійних районів Марокко. На зібрані зі своїх концертів кошти купує музичні інструменти і фінансує уроки співу і танців для дітей. У листопаді видатний бельгійський музикант, гітарист-віртуоз Френсіс Гойя, виступить в семи містах України і представить нове музичне шоу «Українські мелодії і кращі хіти». Ви почуєте найромантичніші, найпалкіші і самі запам’ятовуванні мелодії різних часів, а неповторний «голос» гітари і симфонічний оркестр змусять Вас згадати і у всіх деталях відтворити найсвітліші моменти життя. Крім власних композицій великого гітариста, також прозвучать і аранжування творів всесвітньо відомих композиторів. Постійні подорожі по світу роблять свій вплив на творчість Френсіса Гойї. В його альбомах зустрічається синтез східних, нормандських, латиноамериканських ритмів і класики. Йому підвладні всі стилі. Для української публіки Френсіс Гойя підготував сюрприз - в програму будуть включені композиції з українськими мотивами, створені під враженнями від попередніх візитів в нашу країну. Неважливо, яку композицію обере Маестро: класичну мелодію, джазову композицію, латиноамериканський ритм - його гітара гармонійно звучить і з величезним оркестром, і у дуеті з відомим французьким піаністом Річардом Клайдерманом, і разом з невеликим музичним колективом бельгійця. Інструмент в його руках здатний передати будь-які емоції і всі відтінки почуттів.

У 1980-х гітарист став першим артистом "легкого жанру" - це специфічні звуки з сумішшю чутливості і сонячного резонансу, саме так оцінили музичну творчість критики, визначили новий жанр, який по праву може носити ім'я творця. Майстерність геніального гітариста-віртуоза поєднується з рідкісним талантом обдаровувати своїх слухачів теплом, чуттєвістю і тією особливою енергетикою, коли всі серця б'ються в унісон і відгукуються на кожне коливання гітарної струни. Кожен його концерт, де б він не проходив, стає подією світового масштабу. Замовляйте і купуйте квитки і приходьте на концерти в своєму місті, щоб разом зануритися в світ музики.

Замовлення квитків : 093-274-54-94© md-eksperiment.org

Опубликовано: 12 июля 2016

Другие города

28 сентября
Москва
Крокус Сити Холл
12 ноября
Киев
МЦКМ
14 ноября
Харьков
ХАТОБ
15 ноября
Днепр
Театр оперы и балета
16 ноября
Запорожье
Дворец культуры Днепроспецсталь
17 ноября
Кривой Рог
Академический Театр им. Тараса Шевченко
19 ноября
Одесса
Театр им. М. Водяного

Львов - Концерты

Показать все